У зоні “С” попереду – останній, сьомий тур групового зонального етапу ЧО з міні-футболу

Матчі чергового, шостого туру Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 відіграли команди зони “С”. Більше половини тих, хто продовжить боротьбу в плей-оф за медалі зональної першості, а потім і в еліт-раунді обласного фіналу, вже відомі, а от ще дві команди будуть виявлятися вже цими вихідними, в іграх останнього, сьомого туру групового етапу.

У І ПІДГРУПІ одноосібним лідером після звітного туру стала “Брусниця”, і це – недивно, адже за грою і за складом ця команда, напевно, на даний момент є найсильнішою в усій зоні “С”. Тим більше, що в останньому матчі “Брусниця” перемогла “Дружбу”, що представляє Борівці і Киселів, а саме з “Дружбою” брусничани до цього ділили першу позицію у підгрупі.

Ця парочка ще раніше забезпечила собі вихід у плей-оф, а от після недільних поєдинків до них доєдналися “Берегомет” і “Оршівці”. Обидві команди перемогли цього дня “Мамаївці”, адже “Оршівці” з “Мамаївцями” відіграли до того ж перенесений матч першого туру, а потім “Оршівці” зіграли внічию з “Веренчанкою” і добрали якраз те одне очко, завдяки якому також забезпечили собі вихід із групи.

Підгрупа 1, 6-й тур

Неділя, 16 січня

Дубівці

МАМАЇВЦІ – ОРШІВЦІ – 1:5

ІДЕЯ – ДРАЧИНЦІ – 7:5

ОРШІВЦІ – ВЕРЕНЧАНКА – 2:2

БЕРЕГОМЕТ – МАМАЇВЦІ – 7:3

ДРУЖБА – БРУСНИЦЯ – 1:4

 1. БРУСНИЦЯ – 18
 2. ДРУЖБА БОРІВЦІ-КИСЕЛІВ – 15
 3. БЕРЕГОМЕТ – 10
 4. ОРШІВЦІ – 10
 5. ВЕРЕНЧАНКА – 6
 6. ІДЕЯ ІВАНКІВЦІ – 6
 7. ДРАЧИНЦІ – 4
 8. МАМАЇВЦІ – 0

У ІІ ПІДГРУПІ знову двовладдя. “Шипинці” перемогли у 6-му турі “Лашківку” з рахунком 7:3, а “Вікнянська ОТГ” поступилася 1:2 “Неполоківцям”, і тепер у “Шипинців” та “Вікнянської ОТГ” – по 15 очок в активі, і ці дві команди вже у плей-оф. “Неполоківці” ж цією перемогою включаються в боротьбу за одну з путівок за вихід із групи, і тут усе вирішуватимуть маті останнього, сьомого туру.

“Greentech” і “Ваш майстер” набирають по 10 очок завдяки своїм перемогам у нинішньому турі відповідно над “Білою” і “Кадубівцями”, і мають трохи кращі шанси на продовження боротьби, аніж “Лашківка” і “Неполоківці”, у яких 8 і 7 очок відповідно, але, як я вже зазначив, всі крапки над “І” розставить сьомий тур, який буде зіграно вже найближчими вихідними.

Підгрупа 2, 6-й тур

Неділя, 16 січня

Дубівці

БІЛА – GREENTECH – 1:6

ШИПИНЦІ – ЛАШКІВКА – 7:3

НЕПОЛОКІВЦІ – ВІКНЯНСЬКА ОТГ – 2:1

КАДУБІВЦІ – ВАШ МАЙСТЕР – 1:4

 1. ВІКНЯНСЬКА ОТГ – 15
 2. ШИПИНЦІ – 15
 3. GREENTECH ДУБІВЦІ – 10
 4. ВАШ МАЙСТЕР ЛУЖАНИ – 10 
 5. ЛАШКІВКА – 8
 6. НЕПОЛОКІВЦІ – 7
 7. БІЛА – 3
 8. КАДУБІВЦІ – 1