У Кубку Чернівців з футзалу попереду – півфінали

В суботу, 25 березня, стартував Кубок Чернівців з футзалу-2023. Це – останній турнір нинішнього зимового футбольного сезону на Буковині, і тому для всієї сімки команд, що виявили бажання боротися за цей трофей, він однозначно є дуже важливим і має особливу цінність.

Першими на паркет чернівецького ФОК «Олімпія» вийшли «Том-Студіо» і ДЮСШ-1 м. Чернівці. «Студійці» мають великі плани на Кубок, адже під кінець сезону, через провал у грі проти «Варатика» з Коломиї, команда поступилася в боротьбі за чемпіонський титул-2022/23, і перемога в Кубку є тепер для «Том-Студіо» доволі таки принциповою.

Щодо ДЮСШ-1, то хлопці під кінець сезону розігралися, набрали форму, і покинули останнє місце в турнірній таблиці.  В цьому контексті було дуже цікаво спостерігати за протистоянням у даній парі, і сама гра це тільки підвердила. Матч вийшов дуже результативним і цікавим, а переміг у ньому більш досвідчений і вмотивований «Том-Студіо» з рахунком 6:4.

Продовжує лінію перемог «Аматор-Садгора». Команді, завдяки перемогам наприкінці чемпіонату, вдалося з нижньої частини турнірної таблиці піднятися у сімку найсильніших, а тут і перший матч у Кубку приніс «аматорам» впевнену і яскраву перемогу над «Бастіоном» з рахунком 5:2. І однозначно, «Аматор-Садгора» на цей успіх напрацював.

В останній кубковій зустрічі «Чернівецький рятувальник» переміг ФК «Рокитне-Стальнівці» з рахунком 5:4. Боротьба тут була найнапруженішою з усіх кубкових пар цього дня, та й команди до того ж і Чемпіонат Чернівців завершили на сусідніх позиціях.

 

Кубок Чернівців з футзалу-2023
1/4 фінала (ФОК «Олімпія», Чернівці)
25 березня, субота
ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – ДЮСШ-1 ЧЕРНІВЦІ – 6:4
АМАТОР-САДГОРА ЧЕРНІВЦІ – БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 5:2
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 5:4
УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ за жеребкуванням – вже в 1/2 фінала