Путила протягом трьох днів приймала VIII Турнір пам’яті Андрія Гусіна

На Путильщині минулими вихідними вже ввосьме було проведено традиційний щорічний Турнір з футболу пам’яті видатного українського футболіста Андрія Гусіна. Цього року він протягом усіх трьох днів – а події на турнірі-2021 відбувалися не два дні, як зазвичай, а три !!!) – став справжнім великим святом футболу не тільки для Путили, не тільки для Буковини, а й для всього карпатського регіону, адже участь у ньому приймали також команди з Івано-Франківської області!

Рекордною цього разу стала й кількість команд-учасниць різних вікових категорій – від юнаків до аматорів і ветеранів. На поле стадіону «Карпати» імені Андрія Гусіна в Путилі у 2021 році вийшло 20 команд, які зіграли між собою в суботу й неділю 24 матчі!

Окрім цього, у п’ятницю, протягом усього першого дня Турніру, на путильському стадіоні відбулися відкриті уроки футболу під назвою «Фестиваль чемпіонів», ініційовані Української Асоціацією Футболу та Асоціацією футболу Чернівецької області, а в суботу, перед початком змагальної програми турніру, організатори провели «Солодкий Кубок» між юними шанувальниками футболу Путильщини.

Кожного року формула турніру і подій на ньому змінюється, змінюються і учасники змагань, але з кожним новим Турніром пам’яті Андрія Гусіна додається безліч цікавих «родзинок», які нікого не залишають байдужими, і в цьому велика заслуга керівництва Асоціації футболу Чернівецької області, яке не тільки постійно докладає максимум зусиль для проведення традиційного турніру в Путилі, звідки родом самий Андрій Гусін, а й намагається підвищувати його рівень.

От і цього року на турнірі відпрацювало майже усе керівництво АФЧО: голова АФЧО Василь Орлецький, заступник голови АФЧО Сергій Задорожняк, виконавчий директор АФЧО Олександр Плахов, голова КДК АФЧО Василь Баланюк заступник голови Асоціації футболу Чернівецького району Микола Лях, голова Асоціації футболу Вижницького району Степан Гакман і очільник футболу Путильщини Володимир Максимюк.

Звичайно, протягом 6-8 серпня порадувала й погода в Путилі, яка теж традиційно побалувала учасників і вболівальників сонцем і теплом. Тому й людей на трибунах стадіону було багатенько і навряд чи вони пожалкували, що відвідали цей щорічний спортивний фестиваль, багатий цікавими подіями, голами й позитивними емоціями.

Більш детально про всі події, які відбулися протягом трьох днів Турніру пам’яті Андрія Гусіна-2021, читайте у наших наступних публікаціях