У свої права вступила “Буковинська зима-2019”

Минулого тижня у Волоці вперше в історії буковинського футболу стартував новий міні-футбольний турнір «Буковинська зима-2019», в якому приймають участь ветеранські команди Чернівецької області у віковій категорії «40+». Ця подія відбулася з ініціативи Глибоцької районної федерації футболу, яку очолює відомий буковинський фахівець Іван Павлюк за підтримки Федерації футболу Чернівецької області на чолі з Василем Орлецьким і Сергієм Задорожняком.

У турнірі грають дев’ять ветеранських команд Буковини, і його сміло можна назвати зимовим чемпіонатом області серед ветеранів, адже в ньому задіяні в основному учасники останнього чемпіонату. Ігри турніру відбуватимуться на новеньких штучних майданчиках Волоки та Коровії, які були здані в експлуатацію в минулому, 2018-у році.

Ігри першого туру відбулися без сенсацій та були доволі результативними. Цікаво, що лідери обласного ветеранського футболу – «Буковина-Ретро» і «Дрім-Тім» – так і не дозволили своїм суперникам «розпечатати» власні ворота: «дрімтімівці» перемогли «Червону Руту» з рахунком 5:0, «Буковина» переграла «всуху» «Садгору» 3:0.

Набільше цього дня у ворота опонентів «наколотила» коровійська «Іва», яка без проблем «розібралася» з ФК «Кам’янка» з рахунком 7:1, а в заключному матчі туру «Новоселиця» обіграла «Віват» 3:1. От і маємо в середньому 5 забитих м’ячів за гру!

А тепер – ще раз про результати першого туру «Буковинської зими-2019»:

ФК «Кам’янка» – «Іва» Коровія – 1:7

«Червона Рута» – ФК «Дрім-Тім» – 0:5

«Садгора» – ФК «Буковина-Ретро» – 0:3

«Віват» – «Новоселиця» – 1:3

Ігри ІІ-го туру турніру відбудуться вже цього тижня – 11 січня, у п’ятницю, і в них зустрінуться:

ФК «Буковина-Ретро» – «Віват», ФК «Дрім-Тім» – «Садгора», «Іва» Коровія – «Червона Рута», «Роша» – ФК «Кам’янка»