У Суперлізі Буковини позаду ІІІ тур

Третій тур Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів у Суперлізі відбувся 22-23 травня 2021 р. Команди зіграли три поєдинки, окрім двобою «Довбуш» – «Чагор», через участь «Довбуша» в аматорському чемпіонаті України.

Як мінімум два протистояння туру закінчилися сенсаційними в певному сенсі результатами. Дві команди – михайлівська «Магістраль» і «Фазенда» з Чернівців дуже потужно виглядають за своїми складами й декларували напередодні сезону боротьбу за медалі чемпіонату, але старт в обидвох виявився напрочуд невдалим.

«Магістраль» програла у першому турі, але після перемоги над чернівецьким «RADENTom» здалося, ніби команда прийшла в себе, але у третьому турі в домашній грі «магістралівці» приголомшливо поступилися «Глибоці» з рахунком 0:4 і осад знову залишився. Схоже, проблеми команді з Михайлівки прийдеться вирішувати по ходу сезону і не варто із цими вирішеннями відкладати…

Те саме можна сказати і про «Фазенду». Багато хто бачив чернівецьких «фазендейро» на чолі турнірної таблиці, проте команда опинилася після трьох турів на протилежному боці. Після поразок від «Довбуша» і «Кам’янки» від «Фазенди» очікували бажаних змін у грі та результаті, натомість відбулася третя поспіль поразка. У домашній грі проти «Брусниці». Рахунок – 1:3.

Схоже, є потреба в кардинальних змінах, а це, враховуючи потенціал команди, по силах головному тренеру і президенту «Фазенди». Наступний тур «зелені» пропускають, то ж є час для підготовки, аналізу та перегляду малюнку гри й тактики…

Втретє поспіль поступився і «RADENT». Тут можна зробити певну знижку «стоматологам», які зібралися і створили абсолютно нову команду лише безпосередньо перед стартом сезону. Тут уся робота – попереду, і кожна поразка «радентівців» наразі є найкращим уроком для всіх гравців і тренера.

А поступився «RADENT» на виїзді «Кам’янці» з рахунком 3:1. І, якщо перший тайм гри закінчився нульовою нічиєю, то у другій половині «Кам’янка» додала і змогла перемогти у другій поспіль грі, що зробило її одним із співлідерів сезону.