У Турнірі пам’яті С. Сенюкова перемагає НДЕКЦ МВС

У чернівецькому ФОК «Олімпія» фінішував традиційний благодійний Турнір з футзалу, який щорічно проходить напередодні початку офіційного зимового Чемпіонату Чернівців. Цього року турнір був присвячений пам’яті С. Сенюкова, а участь у ньому брали 20 буковинських футзальних команд. Команди було розподілено на чотири групи по п’ять команд, і дві кращих команди з кожної групи після закінчення групового турніру продовжували боротьбу за перемогу в турнірі в матчах плей-оф.

На стадії чвертьфіналів сенсацій не відбулося і впевнені перемоги одержали всі «записні» фаворити протистоянь:

 1 м. гр.. «А» «Арена» – 2 м. гр.. «В» СК «Лідер» 1:4
1 м. гр.. «В» «Інстал Про» – 2 м. гр.. «А» «БукФам» 3:0
1 м. гр.. «С» «М’ясо Буковини» – 2 м. гр.. «Д» «Урожай» 2:4
1 м. гр.. «Д» «НДЕКЦ МВС» – 2 м. гр.. «С» «ДЮСШ-1» 5:1

Півфінали вийшли передбачувано напруженими та бойовими. Одна з кращих команд минулого сезону – «Інстал ПРО» – взяла верх над СК «Лідер» із рахунком 3:1, а НДЕКЦ МВС, зформований фактично на базі минулорічного чемпіона Чернівців – ФК «Волока» – у над принциповому поєдинку переміг з рахунком 4:2 «Урожай» з Біли.

Таким чином, у неділю, 24 листопада, на паркеті ФОК «Олімпія» в матчі за ІІІ місце зійшлися «Урожай» і «Лідер». Фактично, боротьби у цьому матчі не вийшло. «Урожаївці», яких принциповий суперник «вибив» напередодні, прагнули здобути хоча б почесне третє місце, і добилися цього без особливих зусиль. Перемога 5:1 – і «Урожай» здобуває бронзові нагороду Турніру з фут залу пам’яті С. Сенюкова.

Нажаль, не вийшло впертого протистояння і у фіналі. НДЕКЦ МВС з таким самим рахунком 5:1 впевнено переміг «Інстал ПРО», який, схоже, просто не налаштувався на цю гру, і здобув перший трофей у новому футзальному сезоні 2019/20.

Без сумнівів, слід очікувати, що основну боротьбу за чемпіонський титул у буковинському футзалі цього сезону поведуть саме ці чотири команди, що стали півфіналістами турніру пам’яті С. Сенюкова, а чемпіонат стартує в середині грудня. Чекати залишилося зовсім небагато…

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, A-3 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для ФФЧО