У ФК “Волока” – хет-трик сезону-2016!

DSC_0067

Ось і відбувся останній «Великий» матч сезону 2016 року в буковинському футболі – Суперкубок Чернівецької області, в якому традиційно зіграли дві найсильніші команди Буковини. Цього року ними стали ФК «Волока» та ФК «Іванківці» – представники Глибоцького та Кіцманського районів. І сприяла цьому буковинському футбольному супер-святу навіть погода, яка дозволила насолодитися футбольним видовищем чисенним уболівальникам обидвох команд, що приїхали в неділю до Чернівців підтримати своїх улюбленців!

DSC_0075

Якщо перший з двох недільних фіналів – фінал Кубку Чернівецької області серед ветеранів – проходив за похмурого осіннього неба, то обідній Суперкубок був освітлений осіннім сонечком, яке, без сумніву, прикрасило цей і так яскравий та цікавий матч!

DSC_0072

Мало хто, напевно, мав сумніви в перемозі «Волоки», яка підійшла до звітного матчу у статусі чемпіона області та володаря Кубку області. Чемпіона, який впевнено та солідно, з великим відривом виграв чемпіонат 2016 року і знаходиться у чудовій формі. І все йшло до того.

DSC_0076

«Волока» відкрила рахунок у першому таймі (це зробив Юрій Головачук на 23-й хвилині) і мала ще кілька чудових моментів для того, щоби закріпити свою перевагу і більш спокійно почувати себе у другій половині гри. Не сказати, щоби «Іванківці» тільки відбивалися. Навпаки, команда з кіцманщини теж провела кілька перспективних атак ще до перерви і не один раз могла зрівняти рахунок у матчі.

DSC_0074

Але зробила це тільки у другому таймі. На 56 хвилині Антонюк «розписався» у сітці воріт «Волоки», і все треба було розпочинати знову. «Волока» нарощувала перевагу, розмашисто атакувала  і була близькою до того, щоби вирішити долю матчу в основний час, але голів зі гри глядачі в цю неділю більше не побачили.

DSC_0091

За регламентом після 90-та хвилин основного часу мала відбутися серія пенальті. І чемпіон Чернівецької області таки зміг довести справу до перемоги! З рахунком 4:3 «Волока» виграє Суперкубок 2016 року і везе додому свій черговий футбольний трофей! В цьому році – вже третій!!!

DSC_0116

Як відмітив головний редактор порталу sportbuk.com Георгій Мазурашу, в історії буковинського футболу це – перший випадок, коли одна команда протягом сезону перемогла у всіх трьох головних турнірах: чемпіонаті, кубку та суперкубку!

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0119