У ФОК “Олімпія” розпочалися кубкові баталії з футзалу

Минулого тижня у чернівецькому ФОК «Олімпія» стартував Кубок Чернівців з футзалу-2020, в якому задіяні 11команд Буковини. У першому кваліфікаційному раунді було зформовано три пари команд, а ще п’ять – «Урожай», «Чернівецький рятувальник», «ТОМ-студіо-1», «Інстал-ПРО» і «ВНВ-group» – за жеребом вже мали очікувати переможців попереднього раунду в ¼ фінала.

В першому поєдинку зійшлися чернівецькі «ЧОЕК» і «Арена», які в суботу перед цим матчем вже зустрічалися між собою в рамках Відкритого Чемпіонату Чернівців. У тому матчі було зафіксовано нічию 3:3, а цього разу переможцем стала команда «ЧОЕК», яка одержала впевнену перемогу з рахунком 6:3 і пройшла далі.

Не менш впевнено подолав кваліфікаційний раунд і «ТОМ-студіо». «Студійці» грали проти чернівецького «Лідера», який останнім часом набрав обертів у Чемпіонаті й значно покращив своє турнірне становище, але у звітному матчі «каратисти» нічого не змогли протиставити супернику і поступилися з рахунком 0:4.

Завершив програму кваліфікаційного раунду поєдинок між «Олд скул» і ФК «Чернівці-Моцарелла». Можна сказати, що цей двобій завершився для багатьох несподівано і сенсаційно, але це з якої сторони подивитися… Той авантюрний футзал, який демонструє «Чернівці-Моцарелла», граючи п’ятьма польовими гравцями, так чи інакше має призвести до того, що знайдеться команда, яка знайде проти цього антидот.

Так і сталося. Хоча, «Олд скул» вигравав по ходу матчу навіть з рахунком 5:2 і мав вирішувати всі питання ще в основний час. Тим не менше, «Чернівці» на останній хвилині гри рахунок таки примудрилися зрівняти і перевели питання про переможця пари у серію післяматчевих пенальті, в якій все ж переміг з рахунком 3:1 «Олд скул» і вийшов до чвертьфіналу Кубку.

Отже, результати кваліфікаційного раунду і анонс матчів ¼ фінала:

«ЧОЕК» – «Арена» – 6:3

«ТОМ-студіо» – «СК «Лідер» – 4:0

«Олд скул» – ФК «Чернівці-Моцарелла» – 5:5 (пен. – 3:1)

¼ фінала (1 березня, неділя):

16:00  «Інстал-ПРО» – «ВНВ-group»

17:00 «Чернівецький рятувальник» – «ЧОЕК»

18:00 «ТОМ-студіо» – «Олд скул»

19:00 «Урожай» – «ТОМ-студіо-1»