У ФОК “Олімпія” стартував Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу 2017/18

DSC_0598

 

 

 

 

 

 

 

От і стартував зимовий сезон 2017/18 у буковинському футболі! В суботу, 2 грудня, в залі чернівецького ФОК «Олімпія» відбулися матчі першого туру Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу. Нагадаємо, цього року в чемпіонаті зіграє 12 команд, що на три команди більше, аніж у минулому, і цей приріст не може не радувати!

DSC_0606

 

 

 

 

 

 

 

Майже в усіх іграх першого туру точилася безкомпромісна боротьба за перемогу, а один із матчів навіть завершився внічию, що, в принципі, для футзалу – певна рідкість. Але про все по порядку…

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перша гра і туру, і чемпіонату мала відразу декілька родзинок. Справа в тому, що в ній, по-перше, грав діючий чемпіон Чернівців – «Урожай» з Білої. По-друге, це було справжнісіньке «дербі», адже в ньому зійшлися дві команди з Білої – «Урожай» і «Бест-Біла». І, звичайно, всі очікували справжньої битви. Але її не сталося… Склад «урожаївців» був значно соліднішим, сильнішим, тим більше, що «Урожай» залишається претендентом №1 на чемпіонство і в цьому сезоні. 6:0 по ходу гри – це все, що потрібно про неї знати. Лише після такої суттєвої переваги «Урожай» зупинився і дав трохи пограти землякам, які таки встигли забити тричі. Отже, підсумкова перемога «Урожая» з рахунком 6:3, і тут питань ніяких немає…

DSC_0573

 

 

 

 

 

 

 

Потужний склад виставила і «Волока», хоча у футзалі волочани цього сезону дебютували. Їм протистояв ФК «Стальнівці» – команда, яка має непоганий досвід гри саме у футзал. Проте тут все ж таки сказалася особиста майстерність, а у гравців «Волоки» вона значно вища, і волочани дуже впевнено, «всуху», обіграли суперників 4:0 і тим самим зробили доволі непогану заявку на високе місце у турнірній таблиці чемпіонату.

DSC_0656

 

 

 

 

 

 

 

З перемоги стартувала і «Роша» – команда, яка не до кінця минулого сезону використала свій потенціал, а вже цього сезону рошинцям лише «крапельки» не вистачило для виходу з групи в турнірі пам’яті Батюка, який передував Чемпіонату Чернівців. Більшу частину гри «Роша» вела в рахунку проти шилівської «Дружби», хоча й пропустила перша: спочатку «фіолетові» вели 3:1, а після рахунку 3:3 знайшли в собі сили вирвати перемогу у стартовому матчі турніру. У підсумку в матчі «Роша» – «Дружба» маємо 4:3 на користь перших.

DSC_0670

 

 

 

 

 

 

 

Справжній трилер «закатали» призери минулорічного чемпіонату – «Лідер» і «БукФАМ-БДМУ». Нагадаємо, «Лідер» минулого  року лідирував (!!!)) майже весь чемпіонат, і лише наприкінці поступився своєю першою позицією, тому цей сезон для чернівецьких «каратистів» є шансом все ж таки здобути чемпіонство. Але ця гра виявилася для «Лідера» дуже нелегкою… «БукФАМ» вів у рахунку 0:2, і. здавалося б, шансів у суперників майже не було, але…! «Лідер» ще раз доказав свою репутацію бійця з характером і міцними зубами. Мало того, що команда відігралася, то вона й перший камбек сезону зробила! Перемога 3:2 – і «каратисти», схоже, підтверджують свої чемпіонські амбіції!

DSC_0688

 

 

 

 

 

 

 

Команда, якій лише трошки не вистачило, щоби здобути «бронзу» минулого сезону – чернівецька «Корона» – теж влаштувала справжнє «свято» шанувальникам футзалу, які зібралися цього вечора в «Олімпії». 2:0, 3:1, 4:2 – ось так «Корона» весь час вела проти «Дрім-Тіма», який вивів на гру майже два повних склади. Напевно, саме велика кількість гравців на лаві запасних не дала «Команді мрії» зіграти сильніше, але й те, що «Зарінок-Дрім-Тім» рахунок наприкінці зустрічі таки зрівняв, а на останніх секундах навіть не реалізував футзальний пенальті, дає змогу говорити про те, що ця команда «пасти задніх» у сезоні 2017/18 точно не буде!

DSC_0593

 

 

 

 

 

 

 

Ну і, нарешті, дебютанти чемпіонату – «М’ясо Буковини» і «Чернівецький рятувальник» – завершили програму першого туру чемпіонату. Здавалося б, «рятувальники», які нещодавно перевірили свої сили в турнірі пам’яті Батюка, та ще й дуже непогано перевірили, мали би перемагати, та сталося зовсім не так… Впевнену перемогу з рахунком 5:2 здобули якраз гравці «М’яса Буковини» й тим цікавіше буде надалі спостерігати за грою амбіційного дебютанта!

DSC_0616

 

 

 

 

 

 

 

Ще раз про результати туру:

«Бест-Біла» – «Урожай» (Біла) – 3:6, ФК «Стальнівці» – ФК «Волока» – 0:4, ФСК «Роша» – «Дружба» (Шилівці) – 4:3, «Корона» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 4:4, «БукФАМ-БДМУ» – СК «Лідер» – 2:3, «М’ясо Буковини» – «Чернівецький рятувальник» – 5:2

DSC_0692

 

 

 

 

 

 

 

У наступному, другому турі на паркеті ФОК «Олімпія» в найближчу суботу, 9 грудня, зустрінуться:

«Урожай» (Біла) – «Чернівецький рятувальник», СК «Лідер» – «М’ясо Буковини», «Зарінок-Дрім-Тім» – «БукФАМ-БДМУ», «Дружба» – «Корона», ФК «Волока» – ФСК «Роша», «Бест-Біла» – ФК «Стальнівці»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0659