У футбольно-благодійному турнірі “СЛАВА ЗСУ!” позаду вже два тури

Минулими вихідними команди-учасниці відіграли матчі ІІ-го туру Футбольно-благодійного турніру «СЛАВА ЗСУ» серед аматорів, який, по суті, є першими офіційними змаганнями з великого футболу на Буковині в нинішньому році.

Другий тур минув у доволі напруженій боротьбі в усіх чотирьох групах і, на відміну від стартового туру, став не таким результативним, проте додалося інтриги й завзятості, а саме це і подобається глядачам. Дедалі, впевнений, буде ще цікавіше.

У Групі 1 одноосібним лідером є чернівецький «ТОМ-студіо». «Студійці» перемогли у другому матчі поспіль, цього разу – «Фазенду», з рахунком 2:0.

В іншому матчі, садгірсько-чорнівському «дербі», ФК «Садгора-Чорнівка» впевнено перемогла «ПСЖ-Чорнівку» 5:0 і наразі посідає друге місце у групі з чотирма очками у доробку.

Одразу три команди залишили власні ворота «сухими» після матчів другого туру у Групі 2. Так, лідери групи «Іванківці» і «Брусниця» розійшлися між собою нульовою нічиєю, а «Дубівці» здобули першу перемогу в турнірі над «Кадубовецькою ТГ» з рахунком 3:0.

Просто «в унісон» відіграли свої поєдинки команди Групи 3. Тут обидві гри завершилися з однаковим рахунком 3:2. Як бачимо, інтрига, видовищність і результативність у цій групі присутні і проявляються найкращим чином. «Магала» перемогла «Рокитне» і стала одноосібним лідером групи, а от «Бояни» після перемоги над «Динівцями» наздоганяють по очках рокитнянців. Відповідно, останнє місце у групі – за «Динівцями»: дві гри – дві поразки…

Група 4. Тут маємо наступне: «Волока» здобуває перемогу у другому матчі поспіль, цього разу – 2:1 над «Луковицею», і стає одноосібним лідером групи. «Строїнці» ж у свою чергу були сильнішими за «Грозинці» – 4:2, і грозинчани з двома поразками наразі на останньому, четвертому місці…

 

🇺🇦⚽️ Футбольно-благодійна акція «СЛАВА ЗСУ!» серед аматорів ⚽️🇺🇦
ІІ ТУР
Група 1
ПСЖ-Чорнівка – Садгора-Чорнівка – 0:5
ТОМ-студіо – Фазенда – 2:0
Група 2
Іванківці – Брусниця – 0:0
Кадубовецька ТГ – Дубівці – 0:3
Група 3
Магала – Рокитне – 3:2
Динівці – Бояни – 2:3
Група 4
Луковиця – Волока – 1:2
Строїнці – Грозинці – 4:2
Турнірне становище після ІІ-го туру
Група 1
1. Том-студіо – 6
2. ФК Садгора-Чорнівка – 4
3. Фазенда Чернівці – 1
4. ПСЖ-Чорнівка – 0
Група 2
1. ФК Іванківці – 4
2. ФК Брусниця – 4
3. ФК Дубівці – 3
4. Кадубовецька ТГ – 0
Група 3
1. ФК Магала – 6
2. ФК Рокитне – 3
3. ФК Бояни – 3
4. ФК Динівці – 0
Група 4
1. ФК Волока – 6
2. ФК Луковиця – 3
3. ФК Строїнці – 3
4. ФК Грозинці – 0