У футзальному фіналі Кубку – “Урожай” і “Чернівецький рятувальник”

Позаду залишилася стадія півфіналів Кубку Чернівців з футзалу-2021. Обидва поєдинки вийшли «смачними» як за сценарієм, так і за грою команд. Не обійшлося без несподіванок, що вже давно стали справжньою візитівкою чернівецького футзалу, але тим і цікава ця дисципліна, що поступово набирає обертів не тільки на Буковині, а і в усіх куточках планети.

У першому півфіналі зійшлися більше ніж принципові суперники – чернівецький «Урожай» і ФК «Волока», екс-чемпіон і чемпіон діючий. Того року «урожаївці» зробили «золотий» футзальний дубль, а от «Волоці» нинішнього сезону з дублем не вийшло…

Ще жива в пам’яті шанувальників буковинського футзалу «золота серія» матчів за чемпіонський титул, яку з рахунком 2:0 виграла «Волока» і стала Чемпіоном Чернівців-2020/21, до цього команди зіграли між собою внічию в поєдинку регулярного чемпіонату. І от цього разу «Урожай» перервав, нарешті, цьогорічну невдалу серію двобоїв із «Волокою», проте перемога «урожаївцям» далася не так вже й легко…

Так, «Урожай» першим забив у цій грі. Ще в першому таймі команда могла забивати ще кілька голів і знімати питання про переможця в цій півфінальній парі, проте м’яч вперто не хотів більше залітати у сітку воріт волочан. Натомість у другій половині гри «Волока» рахунок зрівняла і перехопила ініціативу. Знову зібралися хмари над «Урожаєм», та фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 1:1 і справа знову перейшла до пробиття серії післяматчевих пенальті.

Протягом трьох останніх сезонів «Урожай» програвав в усіх серіях пенальті – і в міні-футболі, і в футзалі. Ніяк не вдавалося «урожаївцям» перемогти, тому очікування багатьох складалися на перемозі «Волоки». А сталося, направду, зовсім інакше! Цього разу з рахунком 5:4 переміг саме «Урожай» і став першим фіналістом Кубку-2021!

У другому півфіналі зійшлися «ТОМ-студіо» і «Чернівецький рятувальник». Фаворита матчу передбачити було важко. З однієї сторони, «ТОМ-студіо» – «бронзовий» призер чемпіонату, швидка і потужна команда, з іншої – «рятувальники», що фінішували в чемпіонаті аж 5-ми, що можна вважати в певній мірі провалом, адже потенціал у цієї команди є, ще й який!

Але того, що сталося, ніхто не міг передбачити навіть уві сні! «Чернівецький рятувальник» просто «змив» суперника зі свого шляху і здобув найгучнішу свою перемогу за всю історію. 9:1 – такий рахунок відобразився на табло «Олімпії» після фінального свистка арбітра. Неочікуваний розгром, безперечно, а «Рятувальник» знову всім доказав, що зимовий сезон-2020/21 став для нього найуспішним з усіх.

 

“Урожай” Чернівці – ФК “Волока” – 1:1 (пен. – 5:4)

“Чернівецький рятувальник” – “ТОМ-студіо” Чернівці – 9:1

ФІНАЛ

“Урожай” Чернівці – “Чернівецький рятувальник”