У фіналі благодійного турніру “СЛАВА ЗСУ!” – “Іванківці” і “Брусниця”

В суботу, 6 серпня, було визначено фіналістів Благодійного Турніру з футболу «СЛАВА ЗСУ!» серед аматорів. Саме цього дня у півфінальних поєдинках змагань зустрівся квартет найсильніших футбольних команд буковинського краю нинішнього сезону.

Цікаво, що у півфіналах зійшлися представники лише двох груп із тих чотирьох, які й склали групову сітку турніру. Чернівецькі «Фазенда» і «Том-Студіо» є дуетом переможців чвертьфіналів від Групи 1, а ФК «Іванківці» та ФК «Брусниця» презентували Групу 2.

Нагадаємо, жеребкування півфіналів відбувалося «всліпу» і всі, безумовно, зраділи, що дуелі групового етапу не повторяться на стадії півфіналів, адже це надавало можливість уболівальникам поспостерігати протистояння представників різних регіонів Чернівецької області.

Отже, першими на поле вийшли «Фазенда» і ФК «Брусниця». Після першого тайму мінімально вигравали брусничани завдяки швидкому голу Палагнюка. Рахунок зрівнявся аж на 70-й хвилині, коли інтрига в матчі відновилася. Проте, вже на 12 хвилин Палагнюк робить «дубль» у цьому матчі, а на 88-й хвилині Гордей змінює рахунок на 3:1 на користь «Брусниці» і тим самим ставить крапку в першому півфіналі.

 

ФК «Брусниця» – ФК «Фазенда» Чернівці – 3:1 (1:0)

Голи: Палагнюк (7, 82), Гордей (88) – Соломян (70)

 

У другому півфіналі зійшлися ФК «Іванківці» й «Том-Студіо». Тут навряд чи хтось очікував на зливу забитих м’ячів, тим більше від однієї команди у ворота іншої, враховуючи наявність досвідчених майстерних гравців в обох командах. Але сталося саме так…

Вже на 36-й хвилині «Іванківці» вели в рахунку 4:0 і далі точно можна було не грати). «Розмочити» рахунок вдалося Луцику ще в першому таймі, але невдовзі іванківчани забили вп’яте і зробили другий тайм пустою формальністю, або простим дограванням… Хоча відзначилися у воротах суперника ще тричі.

 

ФК «Іванківці» – «Том-Студіо» Чернівці – 8:1 (5:1)

Голи: Ілюк (5, 23, 58), Гуцуляк (29, 36), Раулюк (41), Прокопець (79), Столяр (85) – Луцик (39)

 

Отже, вже наступного тижня відбудуться вирішальні поєдинки нашого Благодійного Турніру на підтримку Збройних Сил України. У матчі за ІІІ місце зійдуться старі супротивники по Групі 1 чернівецькі «Фазенда» і «Том-Студіо», а у фінальній грі ми побачимо третє в цьому сезоні протистояння «Іванківців» і «Брусниці».