У фіналі зони “Д” зіграють ФК “Іванківці” з чернівецьким “Урожаєм”

Ще на крок ближчим став фініш Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 в зоні «Д». В суботу, 5 лютого, на штучному майданчику СОУ «Буковина» відіграли півфінали зональної частини чемпіонату, а також стикові матчі між чвертьфіналістами, що програли, за право виходу в ЕЛІТ-раунд.

У першому півфіналі діючий чемпіон зони «Д» і діючий чемпіон області ФК «Іванківці» врахував власні помилки у попередніх матчах і не залишив у цьому матчі жодних шансів чернівецькому «Інстал-ПРО». Рахунок гри – 8:3 на користь іванківчан.

Чемпіони домінували протягом усього матчу і заслужено вийшли у фінал чемпіонату. До речі, «Іванківці»  програли в  Чемпіонаті області протягом трьох останніх років лише один раз, фактично зберігають склад команди, хоча, звичайно, зміни відбулися, проте, в будь-якому випадку, така стабільність викликає велику повагу.

Протистояння двох потужних чернівецьких команд – «Фазенди» і «Урожая» – завершилося у другому півфіналі на користь «урожаївців». Рахунок цієї гри – 3:1 на користь «Урожая», для якого обласні фінали з міні-футболу і футзалу – справа звичайна і ця стабільність теж вражає .

Матч вийшов дуже цікавим і очікувано бойовим. Тут усе вирішувалося, так би мовити, в суперечці моментів: хто їх використав, той і переміг. «Фазенда» мала шансів відзначитися забитим голом не менше, аніж суперник, та забити вдалося лише один м’яч, натомість «урожаївці» гольові моменти реалізували і вирушили до фінального матчу.

Зі стиковими матчами за право виходу в ЕЛІТ-раунд склалося трохи по-різному. На жаль, ФК «Добринівці» – команда, яка багатьом цього сезону запам’яталася своєю цікавою, комбінаційною грою – через певні організаційні причини вирішила відмовитися від боротьби за вихід у вирішальну частину чемпіонату області, тому чернівецька «Вікторія-Моцарелла» здобула путівку в ЕЛІТ-раунд, можна сказати, без бою.

А от «НДЕКЦ МВС» у суперечці з «Радентом» прийшлося добряче «попотіти» для того, щоби здобути омріяну путівку в ЕЛІТ-раунд. Досвід і зіграність (адже «НДЕКЦ» грає у цьому складі вже далеко не перший сезон) проти молодого задору переважили. Заслужена перемога «експертів» з рахунком 4:2 стала логічним завершенням цього двобою і тепер на них очікують ігри ЕЛІТ-раунду.

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу
Сезон-2021/22
Зона «Д»
Субота, 5 лютого
1/2 фінала
ФК ІВАНКІВЦІ – ІНСТАЛ-ПРО ЧЕРНІВЦІ – 8:3
УРОЖАЙ ЧЕРНІВЦІ – ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 3:1
Стикові матчі за вихід в ЕЛІТ-раунд
ВІКТОРІЯ-МОЦАРЕЛЛА – ФК ДОБРИНІВЦІ +:-
НДЕКЦ МВС – РАДЕНТ ЧЕРНІВЦІ – 4:2