У фіналі зони “С” зіграють “Брусниця” і “Вікнянське ОТГ”

Зона «С» обласного чемпіонату з міні-футболу сезону-2021/22 потихеньку завершує змагання. 6 лютого, в неділю, на штучному майданчику села «Дубівці» квартет кращих команд зони відіграв півфінали чемпіонату, в яких було виявлено фіналістів сезону.

У першій парі зійшлись «Брусниця» і «Шипинці». Багато хто серед уболівальників ще перед початком сезону вважали фаворитом зони саме «Брусницю» і команда протягом чемпіонату цілком підтверджувала ці думки. Не підвела «Брусниця» своїх шанувальників і у півфінальному поєдинку.

Легко не було, «Шипинці» програвати так, одразу, зовсім не збиралися, проте фаворит зіграв більш переконливо і здобув перемогу з рахунком 3:1. «Брусниця» – заслужено у фіналі зони «С», а в «Шипинців» ще є шанс на медалі сезону в матчі за ІІІ місце проти…

Друга півфінальна пара виявила фіналіста з трохи меншою кількістю «крові»))) «Вікнянське ОТГ» зіграло солідно і впевнено, і не залишила «Greentech»у з Дубівців жодного шансу. 4:1 – ця перемога виводить вікнянців у фінал зони «С», а Дубівці спробують здобути хоча б «бронзові» медалі чемпіонату.

 

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу

Сезон-2021/22

Зона «С»

6 лютого, неділя, с. Дубівці

½ фінала

 

ФК «Брусниця» – ФК «Шипинці» – 3:1

«Вікнянське ОТГ» – «Greentech» Дубівці – 4:1

 

Фінал і матч за ІІІ місце відбудуться у неділю, 13 лютого, на штучному майданчику с. Шипинці.

 

Матч за ІІІ місце

ФК «Шипинці» – «Greentech» Дубівці

Фінал

ФК «Брусниця» – «Вікнянське ОТГ»