У фіналі Кубку області з міні-футболу зійдуться “Волока-2” і “Вікторія-Везувій-Моцарелла”

В міні-футбольному аматорському сезоні-2018/19 Чернівецької області залишилося провести лише один матч – фінал Кубку області. 9 лютого четвірка кращих кубкових команд нинішнього сезону відіграла півфінальні поєдинки, які, як і очікувалося, подарували численним уболівальникам море задоволення і адреналіну.

У першому півфіналі зустрілися «Волока-2» і УСК «Довбуш». Шанси цих суперників на перемогу перед грою можна б було оцінювати рівними, якби не одна суттєва деталь… Лідери «Довбуша» – Мелконян, Шишигін і Батрак – у складі головної команди краю, чернівецької «Буковини», відправилися на товариську гру з ФК «Калуш» і не змогли допомогти команді здобути путівку до фіналу. Нагадаємо, саме ця трійка в «Довбуші» була «забивною» і протягом останніх двох кубкових поєдинків своїми голами вирішувала долю команди в кінцівках матчів…

Зауважимо, що Батрак і Мелконян відзначилися у грі проти «Калуша» і були корисними «Буковині», але «Довбушу», нажаль, від цього навряд чи стало легше)))

Але навіть у наявному складі «Довбуш» відіграв достойно, і, використай команда свої численні шанси забити гол у першому таймі, невідомо, як би воно склалося. У першій половині гри «Довбуш» і «Волока», хоч і відзначилися забитим м’ячем лише волочани, грали на рівних, що здивувало багатьох, адже «Волока» має на сьогоднішній день один із найсильніших складів у буковинському міні-футболі. А от у другому таймі, після третього пропущеного «Довбушем» м’яча, усе стало на свої місця. «Волока-2» впевнено довела матч до «сухої» перемоги 3:0 і вийшла у фінал Кубку, де спробує здобути такий бажаний трофей.

Другими на поле вийшли «Волока» і «свіжозпечений» чемпіон області «Вікторія-Везувій-Моцарелла». Не зважаючи на перевагу «Вікторії» як за складом, так і в самій грі, «Волока» відповідала достойно і демонструвала неабияке бажання не поступатися потужному супернику. Так, «Вікторія» після рахунку 5:1 перед другим таймом почувала себе дуже комфортно, але волочани швидко відродили інтригу, скоротивши рахунок до 5:3. «Волока» дійсно «завелася», проте «вікторіанці» швидко «погасили» запал суперника шостим м’ячем, а згодом і сьомим! Перемога 7:3 виводить у фінал Кубку «Вікторію-Везувій-Моцареллу», яка, без сумнівів, намагатиметься зробити дубль сезону після минулорічних поразок у двох фіналах.

9.02.2019. Півфінали КО з міні-футболу сезону 2018/19

КСОП «Буковина»

ФК «Волока-2» – УСК «Довбуш» – 3:0

ФК «Волока» – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – 3:7

У фіналі в неділю, 10 лютого, зійдуться, відповідно, «Волока-2» і «Вікторія-Везувій-Моцарелла». Матч розпочнеться о 12:00, то ж чекаємо усіх-усіх на останньому матчі нинішнього міні-футбольного сезону!!!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО