У фіналі Кубку області серед ветеранів зійдуться “Дрім-Тім” і “Буковина-Ретро”

Після всеукраїнських баталій, які принесли ветеранам буковинського футболу срібні медалі у віковій категорії 40+, підійшла пора вирішальних матчів і в обласному Кубку сезону 2017 року. Минулого тижня краща четвірка футбольних ветеранів краю зіграла півфінальні кубкові поєдинки. Дві гри, а за змістом і рахунком – дві зовсім різні гри…

DSC_1787

 

 

 

 

 

 

Враховуючи те, що гравці принаймні трьох команд із цієї четвірки були нещодавно заграні в Чемпіонаті України, передбачити результати матчів було дуже нелегко і кожна команда мала право розраховувати на можливість виходу в фінал Кубку. Але, як виявилося, додаткове навантаження аніскільки не завадило кращим футболістам-ветеранам області проявити свої найкращі якості на полі і допомогти своїм колективам стати фіналістами цьогорічного фіналу!

DSC_1792

 

 

 

 

 

 

 

Ми вже говорили у своїх попередніх публікаціях, що чернівецький «Дрім-Тім» набрав у другому колі просто фантастичний хід, а результативність дрімтімівців виросла просто до «непристойного» рівня) І вони в черговий раз підтвердили це у півфіналі Кубку області проти «Садгори»! Можливо, мало хто мав сумніви в тому, що переможцем цієї дуелі стане саме «Дрім-Тім», але щоби на полі «Садгори» гравці «команди мрії» забили аж 5 м’ячів…!

DSC_1788

 

 

 

 

 

 

Перемога дрімтімівців вийшла безапеляційною. Рахунок матчу – 5:1 – був справедливим і довів цілковиту перевагу однієї команди над іншою. Зауважимо, що двічи відзначився у воротах «Садгори» один із лідерів «Дрім-Тіма» Ігор Мигалатюк, що не на шутку розігрався останнім часом і претендує, як на мою особисту думку, на звання кращого гравця ветеранського сезону.

DSC_1800

 

 

 

 

 

 

У другій півфінальній грі було далеко не так весело. «Калинівський ринок» приймав «Буковину-Ретро» і розраховував після не зовсім вдалого старту другої частини чемпіонату області реабілітуватися перед своїми уболівальниками. За складом «калинівці» нічим не поступалися «Буковині» й тому всі були у справедливому очікуванні великої битви.

DSC_1813

 

 

 

 

 

 

Майже так і сталося, якщо відкинути той факт, що більшу частину матчу «Буковина» володіла перевагою і значно більше часу тримала м’яч. Щоправда, багато дивідендів із цього «ретрівці» не мали, адже захист і воротар «Калинки» грали надійно, проте по одному голу в кожному таймі «Буковина» таки забила. І, хоча «Калинці» вдалося швидко відквитати один м’яч, на більше команда не спромоглася. Сама ж гра виявилася напрочуд жорсткою і принциповою для суперників, що, в принципі, не є характерним для ветеранського футболу… Втім, 1:2, перемога «Буковини-Ретро», і в фіналі на неї очікує «Дрім-Тім», який дуже близький за якістю гри  і результативністю до того, щоби стати володарем Кубку області 2017 року.

DSC_1821

 

 

 

 

 

 

 

В будь-якому випадку фінальна гра буде напруженою і цікавою, адже в ній зійдуться дві найсильніші ветеранські команди області на даний час. А відбудеться фінал вже найближчої неділі, 8 жовтня, об 11:30, на футбольному стадіоні ЦПКіВ ім. Шевченка. Закликаємо буковинських шанувальників футболу не пропустити фінал Кубку-2017 серед ветеранів, натомість прийти і підтримати своїх кумирів і друзів!

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

а3