У фіналі Кубку області-2021 зіграють чернівецькі УСК “Довбуш” і ФК “Фазенда”

Коли попереду залишається тільки фінал Кубку Чернівецької області, мимоволі розумієш, що сезон великого футболу у нас на Буковині потихеньку завершується. Дійсно, після фінального кубкового матчу наступного тижня залишиться дограти лише поєдинки в рамках Першості області серед команд І Ліги.

А цього тижня були поставлені крапки на стадії півфіналів Кубку. Сталося майже так, як ми й передбачали: «Старий Вовчинець» після того, як його у першому півфінальному матчі декласував чернівецький УСК «Довбуш» із рахунком 12:0, відмовився від проведення матчу-відповіді на своєму полі, адже дійсно залишився без жодних шансів на виправдання і при небезпеці бути нещадно розгромленим перед своїми уболівальниками.

Тому «Довбуш» без бою попрямував до фіналу цьогорічного Кубку області в обгрунтованих сподіваннях зробити для себе і своїх шанувальників «золотий дубль» у 100-літню річницю від дня свого заснування і завершити сезон-2021 на відповідній мажорній ноті.

Інакше відбулося у протистоянні чернівецької «Фазенди» і «Волоки», хоча й тут матч-відповідь мав стати лише звичайною формальністю після того, як «Фазенда» зі смаком «розбила» волочан на виїзді з рахунком 1:6. Не знаю, на що сподівалася «Волока» у цій ситуації, це важко зрозуміти, але підтекст опозиції цих команд очевидний: тренер волочан разом із більшою частиною гравців нинішньої «Волоки» минулого року захищали кольори «Фазенди», тому принциповість конкретно цього матчу і протистояння в сезоні в цілому цілком зрозумілий.

Гра дійсно виявилася лише формальністю. «Фазенда» не дозволила супернику нічого: ані сподіватися на те, щоби відігратися, ані на хоча б якийсь певний, навіть мінімальний реванш, ані навіть на нічию у матчі-відповіді. У першому таймі «фазендейрос» двічи відзначилися у воротах «Волоки», а другий тайм просто догравали.

Отже, цього року у фінальному матчі розіграшу обласного Кубку зійдуться дві чернівецькі команди – УСК «Довбуш» і ФК «Фазенда». Команди з потужними складами, неймовірними амбіціями і бажанням бути першими. Щось передбачити тут важко, тому давайте просто дочекаємося 14 жовтня і дізнаємося переможця.

 

P.S. Це був третій поєдинок між «Фазендою» і «Волокою» в сезоні-2021: два відбулися в рамках Кубку області і один – у Суперлізі. Всі три гри завершилися перемогами «Фазенди» – 2:0, 6:1 і знову 2:0. Але попереду – ще одна гра, гра останнього, 18-го туру Суперліги-2021 у Волоці, в якій в очному протистоянні команди виявлятимуть володарів підсумкових 4-5-го місць за підсумками чемпіонату.

Важливість і значення цієї гри для обох суперників? Або для кожного – щось своє, особисте? Про це вже подумайте, напевно, самі, і, за можливості, приїжджайте у «Волоку» подивитися матч і побачити усе на власні очі. Гра з максимальною ставкою і ціною…

 

Кубок Чернівецької області з футболу серед аматорів

Сезон-2021

½ фінала

Матчі-відповіді

 

«Старий Вовчинець» – УСК «Довбуш» Чернівці – -:+ (0:12)

ФК «Фазенда» Чернівці – ФК «Волока» – 2:0 (6:1)

 

Кубок Чернівецької області з футболу серед аматорів

Сезон-2021

Фінал

14.10.2021.

СОУ «Буковина», Чернівці, 13:00

 

УСК «Довбуш» Чернівці – ФК «Фазенда» Чернівці