У фіналі Ліги Чемпіонів Буковини-2019 – “Волока” і “ТОМ-студіо”

Наблизився до кінця цьогорічний розіграш Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області з футболу серед аматорів. Традиційно потужно в турнірі виступили представники Глибоцького району, який на сьогоднішній день є найсильнішим на Буковині. Що й казати, з чотирьох півфіналістів Ліги Чемпіонів три – саме з Глибоччини, і лише «ТОМ-студіо» презентує Кіцманський район.

І саме «студійці» стали, можна сказати, «героям» півфінальних лігочемпіонських баталій, адже змогли відігратися у матчі-відповіді проти потужного суперника, який вже встиг стати протягом цього сезону дня них більше ніж принциповим!

Нагадаємо, кілька тижнів тому «ТОМ-студіо» в Тереблече в рамках Першості області серед команд Першої ліги розгромив місцеву команду, що на той час була лідером першості з рахунком 1:4. 2 жовтня в першому півфіналі Ліги Чемпіонів «Тереблече» теж вдома у напруженій та непоступливій боротьбі переміг «студійців» 3:2, тому матч у Білі був дуже важливим для обидвох команд.

Більшу частину матчу переконливішим виглядав «ТОМ-студіо», хоча «Тереблече» під час стрімких контратак міг неодноразово відзначитися у воротах господарів. А долю поєдинку вирішив один єдиний м’яч «студійців», який і вивів їх до фіналу турніру, що стане для них втішним моментом після проваленого сезону в Першій лізі.

Інша півфінальна пара, таке собі «дербі» Глибоцького району, в якому зійшлися «Волока» і «Глибока», завершилося повним домінуванням волочан. Після неймовірного зимового сезону 2018-19 «Волока» видала не менш вражаючий сезон великого футболу-2019, де просто «розбила» усіх суперників на всіх фронтах!

Перемога в Кубку області доповнилася й чемпіонським званням у Суперлізі, і от, вже маючи в руках «золотий дубль» сезону, «Волока» впевнено претендує й на перемогу в Лізі Чемпіонів. Що й казати, у півфіналах волочани двічи розгромили «Глибоку»: 4:0 – вдома і 3:0 – на виїзді, й тепер, якщо «Волока» переможе ще й у Лізі Чемпіонів, її можна назвати «Імператором» обласного футболу 2019 року! )))

Лишається сподіватися, що «ТОМ-студіо» складе «Волоці» достойну конкуренцію в фіналі турніру, а так воно буде чи ні, ми зможемо побачити вже цього тижня, у неділю. То ж усіх шанувальників буковинського футболу чекаємо о 12-00, в неділю, на головній арені краю – стадіоні «Буковина», де відбудеться фінал Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області-2019, в якому зійдуться «Волока» і «ТОМ-студіо»!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, A-3 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для ФФЧО