У фіналі обласного Кубку зійдуться “Волока” і “Фазенда”

Завершилися півфінальні баталії Кубку Чернівецької області з футболу сезону-2022/23 серед аматорів. Усе завершилося без сюрпризів і несподіванок, як і передбачалося: «Волока» і «Фазенда» впевнено і в другий раз розгромили своїх суперників у виїзних матчах і без жодних проблем вийшли у фінал змагань.

Волочанам, напевно, сподобалося забивати у ворота «Колінківців» сім м’ячів, адже і в матчі-відповіді сталося саме так, але господарі цього разу спромоглися хоча б на гол престижу. У підсумку маємо 14:1 на користь ФК «Волока» після двох поєдинків.

«Фазенда» же ж знову «всуху» розбила «Луко», проте забила ще більше, аніж вдома, і здобула перемогу з рахунком 0:6. Тут зафіксовано підсумкові 10:0 на користь «Фазенди». Фіксуємо величезну прірву у класі команд, і це не тішить, а тільки непокоїть…

Таким чином, у фіналі Кубку Чернівецької області цього року зійдуться «Волока» і «Фазенда» – однозначно дві найсильніши команди краю, де й розіграють один із двох почесних офіційних трофеїв сезону-2022/23. А хто вже буде сильнішим із них – побачимо вже незабаром.

 

1/2 Кубку (матчі відповіді)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
14 03.05 17:00 Луковиця ФК «Луко» – ФК «Фазенда»  0:6
14 03.05 17:00 Колінківці ФК «Колінківці» – ФК «Волока»  1:7