У фіналі обласного чемпіонату з міні-футболу зіграють «Урожай» і «Іванківці-2»

Сюрпризи у вирішальній стадії Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-3022/23 – Еліт-Раунді – продовжуються. Багато хто перед початком сезону робив ставки на перемогу в Чемпіонаті на дві команди – ФК «Іванківці» та ФК «Брусниця». І дійсно, і ті, й інші стали чемпіонами своїх зон – відповідно «А» і «С», і ніби впевнено продовжували рухатися до головної мети вже в Еліт-Раунді.

І вже точно ніхто не розраховував на те, що у фіналі зіграє така собі скромна команда під назвою «Іванківці-2». Адже вона не змогла пробитися напряму в Еліт-Раунд і попала туди тільки завдяки відмові киселівської «Дружби». А сталося саме так. І найцікавіше – в тому, що саме «Іванківці-2» вибили з сітки плей-оф спочатку ФК «Іванківці», а потім і «Брусницю».

Щоправда, обидві перемоги прийшли до «Іванківців-2» в серіях післяматчевих пенальті, і в обох матчах іванківчанам довелося в ході гри наздоганяти суперника. Але, так чи інакше, а в фіналі Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу зіграють саме вони, а не їх колишні опоненти.

Щодо протистояння чернівецького «Урожая» і МСК «Кіцмань», то тут досвідчені чернівчани були сильнішими. Про це говорить і рахунок – 2:0 на користь «Урожая». Таким чином, найбільш вікова, напевно, але й, відповідно, найдосвідченіша команда обласного чемпіонату потихеньку, з мінімальними перевагами доходить до фіналу, хоча в зональній першості «урожаївці» посіли лише четверте місце.

 

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу
Сезон-2022/23

Еліт-Раунд
1/2 фінала

19 березня, штучний майданчик СОУ «Буковина» (Чернівці)

ФК ІВАНКІВЦІ-2 – ФК БРУСНИЦЯ – 3:3 (пен. – 5:4)
МСК КІЦМАНЬ – ФК УРОЖАЙ ЧЕРНІВЦІ – 0:2