У фіналі Чемпіонату області з міні-футболу – “Вікторія-Моцарелла” і ФК “Іванківці”!

Неймовірно драматичними й напруженими були півфінали цьогорічного Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу серед аматорів! В обидвох було зафіксовано нічию в основний час і в обидвох пробивали, відповідно, післяматчеві пенальті. І, що найцікавіше, в обидвох переможцями вийшли ті команди, які в ході гри поступалися рахунком!!!

«Вікторія-Моцарелла» взагалі в першому таймі спочатку програвала 0:2, а на другу половину гри команди вийшли за рахунку 1:3 на користь «НДЕКЦ УМВС». Проте, не таке вже й проста і випадкова назва – «Вікторія»! Діючі чемпіони області все ж змогли зрівняти рахунок у матчі, а в серії післяматчевих пенальті переграти суперника 3:1 і вийти до фіналу Чемпіонату! Де вона має всі шанси захистити свій титул!

У другому півфіналі доволі швидко відкрив рахунок «Урожай», але «Іванківці» не знітилися і невдовзі рахунок зрівняли. Більше того, протягом більшої частини часу іванківчани володіли перевагою в матчі, та втілити її в забиті м’ячі так і не змогли. А от «Урожай» наприкінці основного часу двічи міг поставити крапку і стати переможцем у цій півфінальній парі, проте і їм це не вдалося.

Найцікавішою ж частиною цього протистояння стали післяматчеві пенальті, адже пробито було аж 13 (!!!) пар ударів!!! Обидві команди міняли воротарів, у ворота ставали навіть польові гравці, напруга ані на мить не покидала майданчик! У підсумку ж із рахунком 10:9 перемогли «Іванківці» і вперше у своїй історії вийшли до чемпіонату області з міні-футболу!

Отже, ще раз про рахунки півфінальних матчів ЧО-2019/20:

«Вікторія-Моцарелла» – «НДЕКЦ УМВС» – 3:3 (пен. – 3:1)

ФК «Іванківці» – «Урожай» – 1:1 (пен. – 10:9)

Завтра, 2 лютого, відбудуться матч за ІІІ місце і фінал:

11:00 – матч за ІІІ місце  «НДЕКЦ УМВС» – «Урожай»

12:00 – фінал  «Вікторія-Моцарелла» – ФК «Іванківці»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, СПЕЦІАЛЬНО для АФЧО