У центральному матчі Суперліги-2022/23 на виїзді перемагає чернівецька “Фазенда”

Черговий тур Чемпіонату Чернівецької області з футболу сезону-2022/23 у СУПЕРЛІЗІ позаду. Знаковою подією туру стало протистояння двох гегемонів буковинського футболу – ФК «Волоки» та чернівецької «Фазенди». Ці дві команди майже безнадійно відірвались від усіх інших і, найімовірніше, саме між собою вони й розіграють чемпіонське звання сезону.

Центральний матч туру і всього чемпіонату відбувся у Волоці. Численні глядачі побачили дуже цікаву і змістовну гру протягом усіх 90-та хвилин, безліч гольових моментів і, впевнений, отримали задоволення від побаченого. Видовищності не заважали ані принциповість протистояння, ані неймовірна напруга, адже ніхто не хотів поступатися, бо вартість трьох очок, здобутих у цій грі, була значно більшою і, фактично, «золотою».

М’яч залетів у сітку воріт усього один раз, на 29 хвилині. Це гравець «Фазенди» Віктор Масікевич несподіваним ударом із дальньої дистанції вразив ворота господарів. Якщо до забитого м’яча гра йшла на зустрічних курсах, то після того, як гості повели у рахунку, вони захопили ініціативу в матчі і мали ще кілька нагод збільшити рахунок.

Звичайно, атакувала й «Волока», і теж мала нагоди для того, щоби рахунок зрівняти. Зокрема, лідер і капітан команди Максим Ілюк небезпечно пробивав по воротах «Фазенди» не один раз, але «шкіряний» вражати ворота гостей цього дня просто не хотів.

У другому таймі гра знову вирівнялася, були атаки, контратаки, моменти, пішли очікувані зміни, та рахунок у матчі більше не змінювався. 0:1 – перемога «Фазенди», яка скорочує відставання від «Волоки» в Чемпіонаті всього до двох очок і відроджує повноцінну інтригу щодо переможця Суперліги-2022/23. І лідер, що зберігає свою позицію після тринадцяти турів, прав на помилки і втрату очок більше не має.

Щодо особливості туру, то варто зауважити, що жодних змін у турнірній таблиці чемпіонату після нього не відбулося. Це – дуже рідкісне явище, яке в даному випадку зумовлене тим, що команди мають доволі великі очкові відриви одна від іншої.

Так, «Брусниця» впевнено перемогла на своєму полі безнадійного аутсайдера «Глибоцьку ДЮСШ» з рахунком 4:0 і ще більше відірвалася від «Магали» в боротьбі за «бронзові» медалі сезону, оскільки «Магала» на виїзді зіграла внічию з «Садгорою» 1:1.

Набрала чудову форму у весняній частині сезону «Камянка». Команда перемагає втретє поспіль, цього разу – у Луковиці над місцевим «Луко» 2:3, і майже наздоганяє магалян. І нарешті, після «чорної» серії поразок оговтуються «Бояни», що також на виїзді здолали чернівецьку «Волю» з рахунком 0:2.

 

Чемпіонат Чернівецької області з футболу
СУПЕРЛІГА-2022/23
ХІІІ тур
Субота, 6 травня
ФК ВОЛОКА – ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 0:1
ФК ВОЛЯ ЧЕРНІВЦІ – ФК БОЯНИ – 0:2
Неділя, 7 травня
ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – ФК КАМЯНКА – 2:3
ФК БРУСНИЦЯ – ГЛИБОЦЬКА ДЮСШ – 4:0
ФК САДГОРА – ФК МАГАЛА – 1:1
Турнірна таблиця станом на 8 травня
1. ФК ВОЛОКА – 36 (13)
2. ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 34 (13)
3. ФК БРУСНИЦЯ – 26 (13)
4. ФК МАГАЛА – 22 (13)
5. ФК КАМЯНКА – 21 (13)
6. ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – 15 (12)
7. ФК БОЯНИ – 14 (13)
8. ФК САДГОРА – 12 (13)
9. ФК ВОЛЯ ЧЕРНІВЦІ – 4 (12)
10. ДЮСШ М. ГЛИБОКА – 2 (13)