У Чемпіонаті області серед ветеранів фаворити очок не втрачають

Сезон-2021 у буковинському ветеранському футболі триває. Минулої п’ятниці відбулися поєдинки чергового, 6-го туру Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». Трійка лідерів-фаворитів дружньо перемогла і продовжує доволі напружену боротьбу за головний титул сезону.

Відверто «покуражилася» у Путилі чернівецька «Буковина-Ретро». «Ретрівці» забили у ворота місцевої «Путили» 11 «сухих» м’ячів і встановили на даний момент рекорд сезону по кількості забитих м’ячів в одному матчі від одної команди. Відповідно, за путильчанами – антирекорд… Вони наразі йдуть на останньому місці в чемпіонаті, проте, сподіваємося, ця команда ще зможе «вистрілити» до кінця сезону.

Неймовірно важко далася чергова перемога коровійській «Іві». У звітному турі «Іва» в Іспасі зустрічалася з «Вижницею», яка набрала хід і виглядає доволі непогано, до того ж має свої амбіції в чемпіонаті. Після першого тайму господарі – вижничани – вели у рахунку 2:0 і, здавалося б, тут усе вже вирішено, але у другій половині гри «Іва» оговталася, насіла на суперника і змогла не тільки зрівняти рахунок у грі, а й вирвати таку потрібну для себе перемогу 2:3.

Схоже, «посипалася» в чемпіонаті «Червона рута». Після вдалого старту команда поступилася у протистояннях усім своїм конкурентам за призові місця, і тепер навряд чи «Рута» зможе на щось розраховувати. Так, до кінця сезону ще багато матчів, та лідери вже навряд чи здадуть свої позиції…

У традиційному чернівецькому ветеранському «дербі» в шостому турі «Червона рута» без варіантів поступилася лідеру чемпіонату – «Спарті-Дрім-Тім». Це підтверджує і рахунок матчу – 4:1 на користь «Команди мрії», яка останнім часом доволі часто радує своїх прихильників цікавим і результативним футболом.

На п’яту сходинку в турнірній таблиці піднявся після звітного туру «Берегомет», який у себе вдома переміг із рахунком 4:2 «Садгору». Попереду берегометівців – «Червона рута», від якої «Берегомет» відстає на 2 очки, проте має гру в запасі, тому його позиції наразі виглядають більш перспективними.

 

Берегомет – Садгора – 4:2

Путила – Буковина-Ретро – 0 : 11

Вижниця – Іва Коровія – 2:3

Спарта-Дрім-Тім – Червона Рута – 4:1

 

Турнірна таблиця

(станом на 8. 07)

  1. «Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – 13 (5)
  2. «Іва» Коровія – 12 (5)
  3. «Буковина-Ретро» Чернівці – 12 (5)
  4. «Червона рута» Чернівці – 9 (6)
  5. «Берегомет» – 7 (5)
  6. «Вижниця» – 4 (4)
  7. «Садгора» Чернівці – 4 (6)
  8. «Путила» – 0 (6)