У чемпіонаті Чернівців з футзалу – історична перемога “Маккабі”!

Вчора, 27 січня, у чернівецькому ФОК «Олімпія» відбулися поєдинки четвертого туру Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу сезону 2020/21. Усі матчі туру проходили в запеклій боротьбі. Лідери і фаворити чемпіонату у звітному турі отримали шалений супротив з боку суперників: чи то свою роль зіграв розхолоджуючий чинник минувшого нокдауну, чи то були якісь інші причини, проте боротьба у всіх матчах була не на жарт.

Із першою перемогою після багаторічної перерви і довгоочікуваного повернення на футбольну арену Буковини можна привітати футбольний клуб «Маккабі», який є представником єврейської громади краю. Більше того, вчорашня перемога «Маккабі», безперечно, була знаковою, адже саме вчора в усьому світі вшановувалася пам’ять геноциду єврейського народу в середині ХХ століття. І переміг «Маккабі» дуже серйозного і досвідченого суперника – «Чернівецький рятувальник». Рахунок поєдинку – 5:4.

Програючі в ході гри 0:3 та 1:5, рятувальники змогли таки скоротити відставання від опонента до одного м’яча, мали всі шанси на те, щоби зрівняти рахунок, але вчорашнього вечора «Маккабі» просто не міг собі дозволити упустити таку бажану і таку довгоочікувану перемогу!

Нелегко далася перемога і другій команді минулого сезону – «ТОМ-студіо». «Студійці» вигравали у «Vel-Team» 2:0, потім «зелені» завдяки налаштованості й вольовим якостям рахунок у матчі зрівняли, але все ж таки «ТОМ-студіо» зміг вирвати таку необхідну звитягу і, таким чином, ця команда продовжує свою боротьбу за найвищі нагороди сезону нинішнього.

Чинний чемпіон Чернівців – «Урожай», зіграв, як і завжди, потужно і впевнено, хоча й тут перемогу «урожаївців» не можна назвати легкою. Протистояв чемпіону «ЧОЕК» і табло після закінчення гри зафіксувало переможний для «Урожая» рахунок 3:1.

Результативним виявився стартовий поєдинок туру, в якому зійшлися ФК «Волока» і чернівецька «Арена». Першу частину матчу кращими виглядали волочани, але наприкінці гри «Арена» значно додала» і ледве не врятувала, здавалося б, вже втрачений матч. Остаточний рахунок цього протистояння – 5:4 на користь «Волоки».

Ну і завершував ігровий день четвертого туру поєдинок між ФК «Чернівці» та «ВНВ-груп». Тут значно впевненішими виглядали «чернівчани» і саме вони перемогли свого суперника з рахунком 6:3. Це – перша перемога цієї команди у нинішньому сезоні.

ФК “Волока” – “Арена” Чернівці – 5:4
“Vel-Team” Чернівці – “ТОМ-студіо” Чернівці – 2:3
“Урожай” Чернівці – “ЧОЕК” Чернівці – 3:1
“Маккабі” Чернівці – “Чернівецький рятувальник” – 5:4
“ВНВ-груп” – ФК “Чернівці” – 3:6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СТАНОМ НА 28 СІЧНЯ
1. Урожай – 12 (4)
2. ТОМ-студіо – 12 (4)
3. ФК Волока – 7 (3)
4. ЧОЕК – 4 (3)
5. ФК Чернівці – 4 (3)
6. Vel-Team – 4 (4)
7. Чернівецький рятувальник – 3 (3)
8. ВНВ-груп – 3 (4)
9. Маккабі – 3 (4)
10. Арена – 0 (4)