У Чернівцях відбувся зональний фінал “Шкіряного м’яча – Кубку Кока-Кола”-2017-2018 у віковій групі U-14

12 червня в Україні фінішували зональні змагання Всеукраїнського щорічного турніру з футболу серед шкільних команд «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola». Один із зональних фіналів у віковій групі U-14 відбувся в Чернівцях. Нагадаємо, це вже був другий «чернівецький» зональний фінал «Шкіряного м’яча» 2017-2018 року, адже у травні Чернівці приймали зональні змагання у віковій групі U-11. До «зони» U-14 в нашому місті мали зіграти переможці обласних фіналів Буковини, Львівщини та Прикарпаття.

На жаль, представники Львівської області на зональні змагання так і не завітали, тому право приймати участь у Всеукраїнському фіналі-2018, який відбудеться у серпні в місті Кременчуг Полтавської області, виборювали чемпіони Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Спочатку відбулися традиційні змагання з елементів техніки гри у футбол. За всіма показниками кращими в техніці виявилися школяри Івано-Франківського академічного ліцею, а вже потім команди розіграли путівку до кременчуцького фіналу.

Буковину в цій віковій групі представляли учні Чудейського НВК. Матч вийшов напруженим, але обидві команди думали в першу чергу про захист власних воріт. За 40 хвилин гри відбулося лише 3 удари у ствір воріт, тому воротарі роботи майже не мали. Основний час гри закінчився, відповідно, нульовою нічиєю, а по пенальті з рахунком 3:1 перемогли івано-франківці, і, таким чином, саме вони виборюватимуть шанс стати переможцями Всеукраїнського фіналу з переможцями інших 8-ми зон.

На нагородження учасників зональних змагань завітали перший радник президента ФФУ, голова Федерації футболу Чернівецької області Василь Орлецький, голова Чернівецької міської федерації футболу, заступник голови ФФЧО Сергій Задорожняк, виконавчий директор ФФЧО Олександр Плахов і президент Чернівецького клубу «Шкіряний м’яч» Петро Кобічік.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО