У ЧЕРНІВЦЯХ ПРОДОВЖУЮТЬ ГОТУВАТИ ФУТБОЛЬНИХ ТРЕНЕРІВ

6 грудня у приміщенні Чернівецької обласної федерації розпочав свою роботу черговий курс Школи підготовки тренерів для отримання ліцензії та диплому «С» Федерації футболу України.

Школу утворено для навчання та підготовки тренерів у сфері юнацького та масового футболу. Основні елементи освітнього процесу – досвід провідних фахівців з футболу, теорія і практика навчання футболу, підвищення кваліфікації тренерів відповідно до Тренерської конвенції УЄФА категорії рівня «С» диплом ФФУ без якої неможливо отримати ліцензію (“PRO”, “А”, “В”).

У спільному інноваційному проекті також ведеться робота з підготовкою і випуском різної науково-методичної літератури, відеоматеріалів, організації та проведення всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій, конгресів, семінарів.

В основу системи навчання тренерів покладено обмін досвідом роботи, стажування тренерів у обласних  українських та зарубіжних футбольних дитячо-юнацьких клубах, вивчення сучасних новітніх технологій щодо проведення навчально-тренувального процесу у футболі із залученням провідних фахівців як у області футболу, так і в інших сферах діяльності.

Куратором курсів є директор ДЮСШ «Буковина» Юрій Крафт, а його заступником – доцент кафедри фізвиховання ЧНУ Аурел Васильчук.