“Фазенда” відстоює титул володаря Кубку Чернівців у фіналі–2018!

Програму спортивних заходів у рамках святкування Дня міста Чернівців логічно завершив фінал Кубку Чернівців з футболу серед аматорів. На газоні стадіону «Буковина» зустрілися діючий володар Кубку міста – «Фазенда» і лідер нинішнього чемпіонату Чернівців ФК «Біла-Урожай».

Команди вже двічи зустрічалися між собою в сезоні-2018: в матчах чемпіонату вони по черзі здолали один одного в домашніх поєдинках і тепер на нейтральному полі мали виявити сильнішого. Матч таким і виявився: гострим, цікавим, принциповим. Глядачі не мали ніякої можливості відволіктися, адже події на полі стрімко міняли одна одну.

Спочатку більше ініціативою володів «Урожай», а всередині першого тайму пішла вперед і «Фазенда». Так і було протягом усього матчу: команди по черзі грали «першим номером» і весь час зберігали інтригу

Найпомітнішим моментом першої половини гри став пенальті у ворота «Фазенди», і цим шансом команда з приміської Біли скористалася: Мікулеску з “точки” відкрив рахунок у матчі, але вже за кілька хвилин «Фазенда» відновила статус-кво. Це один із лідерів команди Крохмалюк зі штрафного все ж “пробив” кіпера “урожаївців” і на перерву команди пішли хоч і за нічийного рахунку, але на табло світілися 1:1.

Другий тайм проходив у такій же ж впертій боротьбі, команди демонстрували цікавий, атакуючий футбол. Звичайно, обидва суперники хотіли здобути перемогу в основний час матчу й не доводити справу до футбольної лотереї, проте глядачі забитих голів зі гри більше в цьому фіналі не побачили.

Отже, 1:1… За регламентом, відразу після основного часу мала відбутися серія післяматчевих пенальті, а от в ній сильнішою все ж таки стала «Фазенда», яка відстояла титул володаря Кубку Чернівців і знову забрала переходячий красень-кубок додому!

«Біла» ж тепер має змогу зконцентруватися на матчах Чемпіонату міста і теж відстояти титул Чемпіона, оскільки «урожаївці» вже кілька років поспіль завойовують чемпіонство і, схоже, ділитися ним не збираються і в нинішньому сезоні.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО