“Фазенда” не пропускає в сезоні-2021 вже чотири матчі поспіль!

Вчора на полях Буковини відбулися поєдинки чергового 13-го туру Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів у Суперлізі. Протягом останнього року стало вже звичним, що програма туру, який, зазвичай, грається в суботу, є неповною через участь чернівецького УСК «Довбуш» в Чемпіонаті України з футболу серед аматорів.

Саме так сталося і цього тижня: в суботу, 4 вересня, команди відіграли три матчі. Цікаво, що всі вони закінчилися мінімальними перевагами однієї з команд, і це свідчить про те, що чим ближче фініш чемпіонату, тим більше загострюється боротьба в усіх частинах турнірної таблиці.

Певною мірою несподівано закінчився матч у Брусниці. З однієї сторони, «Брусниця» є на даний момент одним із кандидатів на перемогу в Суперлізі-2021 і в минулому турі відібрала очки у лідера чемпіонату «Довбуша». З іншої сторони, чернівецьку «Фазенду» перед початком сезону теж бачили одним із фаворитів, проте «Фазенда» перше коло повністю провалила і абсолютно несподівано опинилася серед аутсайдерів.

Так, після чергової поразки «Фазенди» на старті другого кола від «Довбуша» 0:3 здавалося, що про покращення ситуації для команди говорити не приходиться, але далі було три поспіль перемоги без жодного пропущеного м’яча: дві – у Кубку області і один – у Суперлізі…

В будь-якому випадку передбачити результат цього матчу було дуже важко. І для багатьох стало несподіванкою, що «Брусниця» поступилася у себе вдома «Фазенді» 0:1, та, враховуючи потенціал чернівецької команди, на це теж було слід очікувати. Після цього шанси «Брусниці» на перемогу в чемпіонаті стали вкрай примарними, а от «фазендейрос» набрали хід потужного крейсера і піднімаються в турнірній таблиці на сходинку вище.

Другу перемогу в чемпіонаті здобуває інша чернівецька команда – «RADENT». У битві аутсайдерів «радентівці» з рахунком 1:0 у себе вдома перемогли «Кам’янку», яка до звітного туру випереджала «стоматологів» на три очки. Тепер в обох команд в активі по 6 очок і доля останнього місця вирішуватиметься, напевно, в останніх турах сезону.

В боротьбі за призові місця покращує свої позиції «Глибока». Після двох поспіль нічиїх у другому колі глибочанам була потрібна перемога і в напруженому матчі їм таки вдалося перемогти на своєму полі сусідів із михайлівської «Магістралі» з рахунком 2:1. І ми ще раз пересвідчуємося: усе найцікавіше в Суперлізі-2021 – попереду!

 

ФК «RADENT» Чернівці – ФК “Кам’янка” – 1:0

ФК “Глибока” – “Магістраль” Михайлівка – 2:1

ФК “Брусниця” – ФК “Фазенда” – 0:1

Матч ФК “Чагор” – УСК “Довбуш” Чернівці відбудеться 22.09.2021.

 

Турнірна таблиця “Суперліги-2021” станом на 05.09.2021.

  1. УСК “Довбуш” Чернівці – 26 (10)
  2. ФК “Брусниця” – 25 (12)
  3. ФК “Глибока” – 23 (11)
  4. ФК “Чагор” – 17 (11)
  5. ФК “Волока” – 16 (11)
  6. “Фазенда” Чернівці – 13 (11)
  7. “Магістраль” Михайлівка – 12 (12)
  8. ФК “Кам’янка” – 6 (11)
  9. «RADENT” Чернівці – 6 (11)