ФК “Волока” зберігає лідерство у Суперлізі-2022/23 після п’ятого туру

Неймовірно гарячі й цікаві нотки вніс до Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2022/23 у Суперлізі 5-й тур, матчі якого відбулися минулими вихідними. Інтригуючий контекст був присутнім майже у кожному протистоянні, і ситуація в турнірній таблиці чемпіонату стала ще більш заплутаною.

В першу чергу мусимо сказати про центральну гру туру, яка відбулася у Волоці. Місцева команда, одноосібний лідер сезону, приймала на своєму полі одного зі своїх основних, як багато хто вважає, конкурентів в боротьбі за чемпіонський титул-2022/23 – ФК «Брусниця».

Очікуваної запеклої боротьби не вийшло. «Волока» без особливих проблем більше ніж впевнено обіграла гостей з рахунком 4:0 і, звичайно, зберегла за собою позицію лідера чемпіонату. Варто зазначити, що волочани двічи поспіль перемогли своїх основних конкурентів протягом двох останніх турів – «Фазенду» і «Брусницю» – і тепер важко уявити, що може змусити цю команду не стати проміжним осіннім чемпіоном цьогорічної Суперліги.

Вартим уваги було й чернівецько-садгірське дербі в Садогурі, де «Садгора-Чорнівка» приймала «Фазенду». Це – перше таке дербі в історії буковинського футболу на такому високому рівні. І саме це підтвердила й сама гра. Не зважаючи на те, що команди сьогодні знаходяться на зовсім різним полюсах турнірної таблиці чемпіонату, матч вийшов неймовірно цікавим, напруженим і результативним.

Фактично до останніх десяти хвилин рахунок гри був нічийним – 2:2. Але от кінцівка матчу пройшла під диктовку гостей, які відзначилися у воротах господарів чотири рази. Чесно кажучи, і не згадаєш, коли таке бачили востаннє. Але, що маємо, то маємо: перемога «Фазенди» 2:6, завдяки якій «Фазенда» посідає наразі другу позицію в сезоні.

Нульовою нічиєю закінчилося протистояння чернівецької «Волі» й ДЮСШ м. Глибока, які розташувалися в нижній частині турнірної таблиці. Щодо глибочан, то це – перше очко, здобуте командою не тільки в цьому чемпіонаті, а й взагалі в історії чемпіонатів Чернівецької області. При цьому команда продовжує замикати пелотон, а от «Воля» зрушила з місця і перемістилася на восьму позицію.

До групи переслідувачів лідерів доєднується СФК «Магала». Команда на виїзді у дуже важливому для себе матчі обіграла сусідів по турнірному становищу – ФК «Луковиця» – з рахунком 1:2. Зауважимо, що «Магала» здобула другу перемогу поспіль і пропустила у двох останніх іграх двічи, тоді як відзначилася сімома забитими м’ячами.

5-й тур Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів.
СУПЕРЛІГА-2022/23
8 жовтня, субота
ФК САДГОРА-ЧОРНІВКА – ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 2:6
ФК ВОЛОКА – ФК БРУСНИЦЯ – 4:0
9 жовтня, неділя
ДЮСШ М. ГЛИБОКА – ФК ВОЛЯ ЧЕРНІВЦІ – 0:0
ФК КАМ‘ЯНКА – ФК БОЯНИ – 1:0
ФК ЛУКОВИЦЯ – ФК МАГАЛА – 1:2
Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед аматорів
Суперліга-2022/23
Ситуація після 5-го туру (всі команди зіграли по 5 матчів)
1 ФК «Волока» – 15 (25-4)
2 ФК «Фазенда» – 12 (24-6)
3 ФК «Бояни» – 9 (16-5)
4 ФК «Брусниця» – 9 (11-6)
5 СФК «Магала» – 9 (14-10)
6 ФК «Луко» – 6 (6-8)
7 ФК «Кам’янка» – 6 (4-7)
8 ФК «Воля» Чернівці – 4 (4-14)
9 ФК «Садгора – Чорнівка» – 3 (6-16)
10 «Глибоцька ДЮСШ» – 1 (1-35)