ФК “Волока”: як відігратися після 1:3 і стати Чемпіоном Чернівців з футзалу!

 

 

 

 

 

 

Останній, 11 тур Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу розпочався з матчу, який в будь-якому випадку вирішував долю не тільки чемпіонського титула, а й усього п’єдесталу пошани. Діючий лідер чемпіонату «Волока» грала проти «Бест-Біли», яка претендувала на бронзові нагороди, та ще й, у випадку перемоги над «Волокою» допомагала своїм землякам з «Урожая» перевести вирішення питання про чемпіонство в «золотий матч». Звісно, за умови перемоги самих «урожаївців»…

 

 

 

 

 

 

«Волоці» ж вистачало й нічиєї для того, щоби фінішувати першою, тому значно мотивованішою в першому матчі мала бути саме «Бест-Біла», хоча початок гри був за волочанами. Вони й відкрили рахунок у матчі, і зробив це один із найзірковіших гравців чемпіонату Руслан Гунчак. «Волока» більше контролювала м’яч, грала впевнено й могла забити вдруге, але… пропустила сама і тим самим надала гравцям «Біли» надію на позитивний для них рахунок. І тут почалося…

 

 

 

 

 

 

«Біла» злетіла, немов на крилах і пішла вперед! І ще двічи відзначилася у другом таймі! Невже таки слід очікувати на «Золотий матч»? Але… Досвід є досвід, майстерність є майстерність, і зіркові Гунчак та Маковійчук із товаришами зробили все, щоби зрівняти рахунок і їм це вдалося! 3:3 – зі півхвилини до кінця матчу, та й він так і закінчився. Отже, «Волока» – чемпіон! Так, чемпіонство далося «волочанам» нелегко, проте вони цей титул дійсно заслужили!

 

 

 

 

 

 

Після цього матч «Урожай» – «М’ясо Буковини» фактично втратив свій зміст, оскільки вони, відповідно, стали другими та третіми. Можливо, важливішим він був для новосельчан, адже в понеділок вони поступилися «урожаївцям» в рамках Кубку Чернівців і хотіли взяти у суперника реванш. У звітній грі, не зважаючи на те, що «Урожай» відкрив рахунок, новосельчани змогли відігратися й навіть вийти вперед, та другий тайм розклав усе по місцях.

 

 

 

 

 

 

І тут досвід виявився вирішальним. «Урожай» тричі «розписався» у воротах «М’яса Буковини» і вдруге за цей тиждень переміг опонента з однаковим рахунком 4:2. Як то кажуть, без зайвих питань…

 

 

 

 

 

 

«Чернівецький рятувальник» закінчив чемпіонат на мажорній ноті. «Рятувальники» теж пропустили першими, але потім «розійшлися» не на жарт і просто «нокаутували» суперника, яким цієї суботи виявився «БукФам-БДМУ». Нажаль, «букфамівці» сезон повністю провалили і не змогли не те, що захистити свої минулорічні «бронзові» медалі, а й взагалі закінчили чемпіонат у групі аутсайдерів, причому кілька матчів вони програли дуже крупно. А результат звітного матчу – 14:5 на користь «Рятувальника» – говорить самий за себе… Знову ж таки, нажаль…

 

 

 

 

 

 

В наступному матчі з’ясовували стосунки сусіди в турнірній таблиці – чернівецькі «Лідер» і «Корона». Від його результату залежало лише остаточне місце тієї чи іншої команди, тобто, хто у підсумку буде вищий за суперника.

 

 

 

 

 

 

Перемогти хотіли обидві команди, а от у рахунку більшу частину матчу вела «Корона». Спочатку 1:0, потім 2:1, потім 3:2. І всі три рази «лідери» відігравалися. Більше того, могли і взагалі виграти, та футбольний Бог вирішив цього разу, що нічия буде найсправедливішим результатом цього протистояння. 3:3, і «Лідер» залишається в турнірній таблиці попереду «Корони».

 

 

 

 

 

 

«Роша» – «Зарінок-Дрім-Тім». Цей двобій вирішував те ж саме питання, що і попередній: хто в підсумку буде вище. Так, «Роша» могла по очках наздогнати «М’ясо Буковини», але на «бронзу» шансів вона вже не мала через поразку новосельчанам у чемпіонаті. Можливо, саме тому повним складом на гру «Роша» не зібралася і не перемогла.

 

 

 

 

 

 

Хоч протягом першого тайму гравці «Роші», не зважаючи на те, що у суперника, на відміну від них було дві повноцінних четвірки, виглядали більш цілеспрямованими й націленими на ворота опонента, у другій половині гри чисельна перевага «Команди мрії» сказалася. «Роша» трохи «підсіла» і це відразу відобразилося на ході гри. Та й на рахунку. Підсумкові 4:0 на користь «Дрім-Тіма» поміняли команди в турнірній таблиці місцями, і дрімтімівці закінчують цей чемпіонат із знаком «плюс».

 

 

 

 

 

 

Останній матч між «Дружбою» та «Стальнівцями» не відбувся через те, що у складі стальнівчан травмованих було більше, аніж потрібно було заявити на гру. Втім, навіть якщо матч і відбувся би, ані для стальнівчан, ані для «Дружби» він нічого не вирішував, адже в будь-якому випадку команди залишалися на своїх місцях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отже, ще раз про результати останнього туру Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу:

ФК «Волока» – «Бест-Біла» – 3:3, «Урожай» – «М’ясо Буковини» – 4:2, «Чернівецький рятувальник» – «БукФам-БДМУ» – 14:5, СК «Лідер» – «Корона» – 3:3, «Зарінок-Дрім-Тім» – ФСК «Роша» – 4:0, «Дружба» – ФК «Стальнівці» – +:-

 

 

 

 

 

 

Підсумкове розташування команд у тірнірній таблиці чемпіонату наступне:

 1. ФК “Волока” – 28 (41-15)
 2. “Урожай” Біла – 27 (64-25)
 3. “М’ясо Буковини” Новоселиця – 19 (37-37)
 4. “Бест-Біла” – 18 (46 – 40)
 5. “Зарінок-Дрім-Тім” – 17 (38-30)
 6. “Чернівецький рятувальник” – 16 (45-47)
 7. ФСК “Роша” – 16 (40-39)
 8. СК “Лідер” – 14 (30-42)
 9. “Корона” – 12 (30-39)
 10. “Дружба” Шилівці – 11 (30-32)
 11. “БукФам-БДМУ” – 7 (30-59)
 12. ФК “Стальнівці” – 2 (26-55)

 

 

 

 

 

 

Також визначилася дата проведення матчів 1/4 фінала Кубку Чернівців з футзалу-2018. Це – четвер, 15 березня.  На паркеті ФОК “Олімпія” зустрінуться:

17:30 – “Бест-Біла” – “Зарінок-Дрім-Тім”
18:30 – ФК “Стальнівці” – “Урожай” Біла
19:30 – “Чернівецький рятувальник” – ФСК “Роша”
20:30 – “БукФам-БДМУ” – “Дружба” Шилівці

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО