ФК “Глибока” – володар Кубку Чернівецької області-2020!

Вперше в історії буковинського сучасного футболу фінал Кубку Чернівецької області з футболу серед аматорів-2020 приймала Вижниця. Відбулося це в межах програми розвитку футболу на території Буковини, яку кілька років тому започаткувала Асоціація футболу Чернівецької області.

Якщо позаминулого року фінальна кубкова гра відбулася в Кіцмані під час святкування Дня міста, а минулого року фінал Кубку відіграли під час аналогічного свята у Глибоці, то цього року кубковим центром стала гірська Вижниця. Задум дійсно цікавий та корисний для буковинського футболу і, сподіваємося, він підтримуватиметься й наступними роками!

Отже, у фіналі Кубку Чернівецької області-2020 з футболу зустрілися УСК «Довбуш» і ФК «Глибока». Глибочани у півфіналі Кубку у двох нелегких матчах у відчайдушній боротьбі здолали ФК «Чагор», а от «Довбушу» дещо «пофартило»: суперник довбушівців «Старий Вовчинець» на домашню гру після гостьової поразки 0:4 не вийшов, і, таким чином, «Довбуш» у напівборотьбі став переможцем своєї півфінальної пари.

«Довбуш» розпочав фінальну гру завзято і на 21 хвилині відкрив рахунок. Це зробив Артем Меркушов. Зрозумілим є прагнення команди саме цього року виграти все, що можливо, оскільки УСК «Довбуш» у 2020 р. відсвяткував своє 100-річчя, але з цим зовсім не були згодні ані гравці, ані керівництво «Глибоки».

Глибочани виглядали у цьому фіналі нічим не гірше за «Довбуш» і досягли свого на 79 хвилині: Максим Соломян рахунок у грі зрівнює, за 11 хвилин, що залишилися, жодна з команд більше відзначитися не змогла і доля фіналу плавно перейшла у додатковий час.

Переможну крапку в матчі поставив лідер атак «Глибоки» Тарас Анжієвський. За 7 хвилин до кінця другої додаткової п’ятнадцятихвилинки він забив другий м’яч «Глибоки» у грі та приніс перемогу своїй команді у фіналі Кубку області-2020.

Так, «Глибока» без здобутків цього сезону не залишилася: глибочанам не вдалося зачепитися за медалі чемпіонату, але Кубком вони все ж таки заволоділи. А от «Довбушу» ще прийдеться доказати свої чемпіонські амбіції в останньому турі чемпіонату, в якому «довбушани» зіграють на виїзді в Чорнівці проти місцевого «ШкВала».

Цікавим є те, що «Довбуш», якщо зіграє цей матч, чемпіоном стане у будь-якому випадку, навіть за поразки від суперника. А от якщо не зіграє…