ФК “Динівці” – переможець зонального Кубку області з міні-футболу в зоні “В”

Завершився зональний Кубок Чернівецької області з міні-футболу сезону-2022/23 в зоні «В» (Новоселицькій). Вирішальні матчі відбулися минулими вихідними в «Сонячній долині» і переможцем змагань став ФК «Динівці», який у півфіналі та фіналі пропустив від опонентів один єдиний м’яч.

Для динівчан цей сезон склався доволі вдало. В зональному чемпіонаті команда посіла четверте місце, пробилася в Еліт-Раунд обласного чемпіонату з міні-футболу, де, не зважаючи на три поразки в трьох матчах, виступили, в принципі достойно, і от завершують змовий цикл-2022/23 на мажорній ноті перемогою в кубкових змаганнях.

У півфіналі «Динівці» перемогли з рахунком 3:1 «Стальнівці-Рокитне», а «Магала» впевнено «всуху» обіграла «Грозинці» 3:0. Для «Магали» ця перемога і вихід у фінал стали певною реабілітацією за провал у чемпіонаті. Та й до того ж з’явилася можливість одержати перемогу і в заключній грі.

А про фінал краще розповів Кирило Мельницький, який був свідком цього матчу: «У рівній боротьбі проти ФК “Магала”, у матчі, де обидві команди мали можливість забити, Кубок здобувають динівчани. Перший тайм був рівний, «Магала» мала два реальних моменти, натомість «Динівці» тільки раз змогли опасно пробити по воротах.

На другий тайм команди вийшли більш «зарядженими». Було видно, що ніхто не хотів доводити матч до серії 6-ти метрових. «Магала» знову мала відзначатися, два рази пробивав Степан Маковійчук, у штангу влучив Валерій Кукуряк, у пусті ворота не забив Анатолій Гостюк, але на 31 хвилині Діденко Максим з бокової лінії поразив ворота «Магали». Після цього магаляни спробували розіграти п’ятого і зрівняти рахунок, але оборона суперників не дозволила їм це зробити».

 

1/2 фінала:

ФК “Динівці” – ФК “Стальнівці-Рокитне” – 3:1
ФК “Магала” – ФК “Грозинці” – 3:0

Фінал:

ФК “Динівці” – ФК “Магала” – 1:0