ФК “Чагор” став переможцем турніру “Буковинська осінь-2019”!

Завершився перший в історії буковинського футболу Турнір з футболу «Буковинська осінь», який зібрав кращі команди сезону-2019 усіх ліг Чернівецької області. В неділю, 24 листопада, відбулися останні дві гри турніру, після яких керівництво ФФЧО провело церемонію нагородження команд-учасниць турніру.

Ситуація в турнірній таблиці напередодні останнього туру змагань була доволі заплутаною. Цікаво, що до останніх секунд останнього матчу зберігалася інтрига як щодо переможця турніру, так і взагалі, щодо остаточного підсумкового становища команд!

У четвертому турі «ТОМ-студіо» і ФК «Чагор» синхронно, з однаковим рахунком 4:1, розгромили своїх суперників – відповідно ФК «Чудей» і чорнівський «ШК.ВАЛ», і саме вони перед останнім туром були претендентами на перемогу в турнірі.

Зважаючи на регламент турніру, а саме – на можливість заробити в разі перемоги 3 або 2 очки (відповідно – в основний час і в разі нічиї – по пенальті), варіантів було багато, але навіть вигравши за допомогою серії післяматчевих пенальті у «Кам’янки», Кубок переможця «Буковинської осені» заробив саме ФК «Чагор» (в основний час було зафіксовано нічию 1:1), а «ТОМ-студіо» з Біли змушений був задовольнитися другом почесним місцем за підсумками змагань.

«ШК.ВАЛ» з Чорнівки мінімально переміг в останньому матчі ФК «Чудей» і, таким чином, набравши 5 очок, власне, як  і «Кам’янка», посів третю сходинку в турнірній таблиці через перемогу з цим суперником в особистих зустрічах.

П’ятим фінішував друголіговий ФК «Чудей», який має хорошу, молоду команду, але якій ще потрібно набратися досвіду для того, щоби протистояти таким потужним опонентам.

Усіх команд-учасниць «Буковинської осені-2019» і кращих гравців турніру нагороджувало керівництво ФФЧО – голова федерації Василь Орлецький і його заступник Сергій Задорожняк.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, A-3 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для ФФЧО