ФК “ЧНУ” виходить до “фіналу чотирьох” у Чемпіонаті України серед команд закладів вищої освіти

Футбольна команда Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича цього тижня зіграла матч третього туру Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти сезону-2022. Суперником нашої команди була дружина Львівського державного університету фізичної культури, у складі якої грають футболісти провідних команд України.

По-перше, зазначимо, що в ході чемпіонату вимушено змінили регламент змагань. Спочатку планувалося зіграти перший етап чемпіонату в два кола, і завершитися турнір мав вже навесні. Проте, через невизначеність і враховуючи складну ситуацію в Україні, було прийняте рішення обмежитися іграми в одне коло і за його підсумками провести так званий «фінал чотирьох», який і виявить переможця цьогорічного чемпіонату.

По-друге, врахуємо і те, що в нашій групі знялася зі змагань команда Львівської Політехніки і в турнірі залишилося всього три команди. Можливо, що й цей факт став також вирішальним у зміні регламенту, але на долю ФК «ЧНУ» він ніяким чином не вплинув.

Нагадаємо, ЧНУ в першому турі переміг команду ТНПУ з рахунком 2:1, а у другому турі ЛДУФК на виїзді також здолав тернополян, але з більшим рахунком 3:0. Тому команди ЧНУ і ЛДУФК автоматично вже до цієї гри стали учасниками «фіналу чотирьох».

Для того, щоби вийти з першого місця, нашій команді було потрібно обов’язково перемагати суперника, за будь-яких інших обставин першу сходинку в групі посідав ЛДУФК. Проте навряд чи це було принциповим завданням ФК «ЧНУ», адже вирішальні поєдинки все одно відбуватимуться у фінальній частині чемпіонату, яка відбудеться вже 14-15 листопада.

Наша команда просто відмінно зіграла у першому таймі. Одразу зауважимо, що чернівчани не дозволили сильним господарям жодного разу вдарити по своїх воротах чи створити бодай якийсь гольовий момент. Натомість, «ЧНУ» мав як мінімум три можливості для того, щоби відкрити рахунок у матчі ще до перерви, які, на жаль, не вдалося втілити в забиті голи. Можливо, саме це стало вирішальним чинником у кінцевому результаті гри…

На другий тайм львів’яни вийшли зовсім із іншим настроєм. З перших хвилин вони перехопили ініціативу, яку, власне, і втілили у два забитих м’ячі. Знову ж таки, нагадуємо про зовсім непростий склад ЛДУФК, в якому грають футболісти елітних команд українського чемпіонату. Вони знаходяться у значно кращих фізичних кондиціях і мають неабиякий досвід гри з суперниками вищого рівня.

Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:0 на користь господарів з ЛДУФК, які й посідають перше місце у групі. ФК «ЧНУ» також виходить до «фіналу чотирьох» і хто зна, на що сподобиться наша команда у фінальній частині чемпіонату. Шанси посісти призове місце є дуже великими і ми, безумовно, віримо в команду на чолі з Андрієм Королянчуком і капітаном команди Андрієм Фучинським!

«ЧНУ» також має у своєму складі переважну більшість гравців буковинської Суперліги-2022/23, тому наші хлопці, безумовно, вирушатимуть до Києва тільки за перемогами. Команда ретельно готуватиметься до фіналів і ми чекаємо ФК «ЧНУ» вдома тільки «зі щитом»!

 

Альберт КОМАРІ, прес-аташе ФК «ЧНУ»

 

Чемпіонат України з футболу серед команд закладів вищої освіти-2022

ІІІ тур

Львів, стадіон ЛДУФК «Скіф»

1 листопада 2022 р.

 

Арбітр – Іван Мандзюк (Тернопіль)

Асистенти арбітра – Ірина Чайка (Львівська обл.), Дмитро башкіров (Донецька обл.)

 

ФК «ЛДУФК» – ФК «ЧНУ» – 2:0 (0:0)

 

«ЛДУФК»: Дмитро Ледвій, Тимофій Калинчук, Артур Ілюхін, Віталій Катрич (Олександр Фетько, 74), Назар Грицак (Володимир Матусевич, 78), Ілля Квасниця (Назар Касарда, 74), Микита Рогачов (Ігор Бекерський, 64), Ігор Бекеша, Станіслав Демків, Максим Мудрий, Андрій Ломницький.

 

«ЧНУ»: Костянтин Гуцул, Андрій Гура, Андрій Фучинський (Олександр Чорней, 72), Олег Штефуник, Богдан Соломян, Дмитро Лахман (Сергій Чернецький, 78), Емре Мануїла, Ілля Зінов’єв (Володимир Шородок, 24, Андрій Филипчук, 67), Артем Рябий, Віктор Масікевич (Олександр Філіпчук, 78), Владислав Андрієць (Богдан Столощук, 81).

 

Голи: Катрич, (58), Мудрий (60).