ФК “Іванківці” – новий Чемпіон Чернівецької області з міні-футболу!

В неділю, 2 лютого, на штучному майданчику стадіона «Буковина» в Чернівцях відбулися вирішальні матчі Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2019/20. Спочатку півфіналісти, що поступилися у суботніх півфіналах своїм суперникам, зіграли матч за ІІІ місце, а потім дві найсильніші команди сезону розіграли між собою перший футбольний чемпіонський титул цієї зими.

І «Урожай», і «НДЕКЦ УМВС» програли півфінали по пенальті, тому прагнули реабілітуватися перед своїми вболівальниками в цьому матчі перемогою в основний час. До того ж, ці команди на груповому етапі грали в одній групі і свій поєдинок завершили нічиєю 1:1.

Протягом довгого часу в поєдинку зберігалися  нулі, хоча гравці з обидвох сторін мали шанси на відкриття рахунку, і лише у другому таймі, ближче до кінця матчу, «урожаївці» забили таки бажаний гол, який і став єдиним у грі за ІІІ місце. Отже, бронзовий призер чемпіонату – ФК «Урожай» з Біли, а «НДЕКЦ УМВС» зупинився всього за крок до омріяних медалей…

Фінал вийшов трохи несподіваним, хоча діючий чемпіон області – «Вікторія-Моцарелла» – напередодні все ж трохи насторожив численними помилками в обороні. І, якщо «вікторіанцям» гравці «НДЕКЦ УМВС» ці промахи, можна сказати, «вибачили», то навряд чи слід було очікувати того самого від амбітних «Іванківців», які зібрали цього року дуже потужний склад і підтвердили свої амбіції яскравою та результативною грою протягом усього турніру.

І хтозна, якщо б «Вікторія» на початку фінального матчу використала свої шанси забити, ще питання, як би все воно обернулося, а так, у підсумку, сталося навпаки… Більшу частину матчу гра була більш-менш рівною, з гострими стрімкими атаками й моментами від обидвох фіналістів, але, чим менше залишалося часу до кінця, тим впевненіше себе почували «Іванківці». Вони спочатку відкрили рахунок у матчі, а далі…

Далі «Іванківці» просто завершили те, що розпочали. Були голи у пусті ворота, були голи з гри. «Вікторія», звичайно, в обороні не відсиджувалася, проте цей день був не для атак цієї команди… В підсумку – впевнена перемога «Іванківців» у фіналі Чемпіоната області з міні-футболу з рахунком 4:0 над «Вікторією-Моцареллою», і «корона» чемпіона переїжджає в Кіцманський район!

Отже, маємо:

МАТЧ ЗА ІІІ МІСЦЕ

«УРОЖАЙ» – «НДЕКЦ УМВС» – 1:0

ФІНАЛ

ФК «ІВАНКІВЦІ» – «ВІКТОРІЯ-МОЦАРЕЛЛА» – 4:0