Футбольно-благодійна акція серед дитячих команд, присвячена 30-й річниці від Дня першого матчу Національної збірної України з футболу, відбулася на чернівецькій “Хет-Трик Арені”

На Буковині під керівництвом Асоціації футболу Чернівецької області триває серія футбольно-благодійних акцій на підтримку Збройних Сил України. Чергова така акція відбулася вчора, 29 квітня, на чернівецькій «Хет-Трик Арені» серед дитячих команд у віковій категорії 2009 р.н. і присвячена вона була також 30-й річниці від Дня першого матчу Національної збірної України з футболу.

Ця подія є однією з найзнаковіших в історії буковинського футболу, адже тоді, 30 років тому, нашу національну збірну на поле в товариському матчі проти команди Угорщини в якості капітана команди вивів саме наш земляк, видатний футболіст, а тепер вже й відомий тренер ЮРІЙ ШЕЛЕПНИЦЬКИЙ!

Саме він і став співорганізатором цієї футбольно-благодійної акції разом із очільниками АФЧО Василем ОРЛЕЦЬКИМ і Сергієм ЗАДОРОЖНЯКОМ. Організатори зібрали на футбольному полі 8 дитячих команд у даній віковій категорії, в тому числі й юних футболістів з Берегомета, Снятина й навіть із Києва, і дійство відбулося на звичному для буковинського футболу високому організаційному рівні.

Із приємністю хочеться зауважити, що і цього разу не обійшлося без гуманітарної допомоги українським діточкам від європейських благодійників. Мусимо подякувати нашим партнерам – румунській благодійній організації «A.O.S.I.C.E. SIRET» та німецьким благодійникам з організації «JOHANNITER UNFALL HILFE», які надали юним учасникам акції і глядачам солодкі подарунки, а також футболки з символікою мюнхенської «Баварії».

Під час акції Футбольно-благодійної акції серед дитячих команд вікової категорії 2009 р.н., присвяченій 30-й річниці від Дня першого матчу Національної збірної України з футболу, відбувся й збір коштів на підтримку ЗСУ, і вже незабаром, можливо, навіть і за тиждень, ми зможемо оголосити зібрану на потреби наших захисників суму, що і є нашою основною метою

Неймовірно важливим є й те, що наші діти наразі, завдяки організаторам, тренерам і, звичайно, Збройним Силам України, мають можливість тренуватися, змагатися між собою і, таким чином, підтримувати форму в цей складний для України час, а також набувати для себе нові вміння та знання.

Про перебіг змагань і результати в рамках цієї футбольно-благодійної акції читайте вже незабаром на нашому сайті й на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.