“ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ: естафету прийняв Великий Кучурів

Великокучурівська територіальна громада завдяки співпраці з Українською Асоціацією Футболу і Асоціацією Футболу Чернівецької області приймала сьогодні у себе футбольно-благодійну акцію 🇺🇦⚽️ ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ ⚽️🇺🇦 серед дитячо-юнацьких команд краю – акцію, яка вже стала для всієї України і навіть для усього світу справжньою візитною карткою буковинського футболу за часів війни з окупантами.
Допомога і підтримка діточок з інших регіонів України, які тимчасово вимушено перебувають на території Чернівецької області, допомога і підтримка дітей, батьки яких сьогодні знаходяться в рядах захисників України – ось мета засновників акції і основних її втілювачів у життя віце-президента УАФ Василя Орлецького і першого заступника голови АФЧО Сергія Задорожняка.
«Футбол – це унікальна міжнаціональна мова, якою сьогодні спілкуються міліони людей, і в Україні вона є дуже важливою особливо сьогодні, у час боротьби проти окупантів, коли ми всі є однією великою родиною і до того ж із нами усіма поєдналася європейська футбольна спільнота і допомагає нам підтримувати наших діточок, інакшими словами – наше майбутнє. І воно у нас буде світлим, повірте», – зазначив під час акції віце-президент УАФ і очільник обласного футболу Василь Орлецький.
Щира подяка за співпрацю і чітке, злагоджене проведення акції – Великокучурівській ТГ на чолі з Василем Тодеренчуком, голові КДК АФЧО Василю Баланюку, арбітрам КА АФЧО, які обслуговували змагання в рамках акції, меценату і великому шанувальнику футболу Василю Столярчуку, тренерам юних футболістів з Великого Кучурова, Сторожинця і Чудея та іншим!