“ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ” завітав у Горішні Шерівці

Схоже, просто неможливо зупинити хвилю футбольно-благодійних акцій «ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ», що триває на Буковині з середини квітня. Чернівці, Кельменці, а тепер і Горішні Шерівці, які сьогодні підхопили естафету благодійності і вдячності Збройним Силам України від своїх попередників, зібрали шанувальників футболу і гравців різних вікових категорій навколо улюбленої гри.

Отже, сьогодні, 1 травня, у Шерівцях завдяки зусиллям віце-президента УАФ і голови АФЧО Василя ОРЛЕЦЬКОГО, очільника Чернівецької районної Асоціації футболу Сергія ЗАДОРОЖНЯКА і тренерів з футболу ДЮСШ №4 м. Чернівці Сергія ПАРАЙКА і легенди чернівецької «Буковини» Юрія ГІЯ було проведено чергову спортивно-благодійну акцію цього циклу.

На поле штучного міні-футбольного майданчика в Горішніх Шерівцях вийшли 8 команд, у тому числі – одна дитяча і одна – ветеранська. Така масовість і різноманітність просто не можуть не тішити, адже саме в такі моменти розумієш, що ФУТБОЛ – це значно більше, ніж гра чи ніж просто вид спорту!

Окрім спортивної частини акції, було досягнуто і основних вершин заходу, а саме – збору коштів на підтримку ЗСУ і гуманітарної допомоги дітям, які тимчасово перебувають на території Чернівецької області через військові дії на сході і півдні України. Зауважимо, що протягом дня тривання акції в Горішніх Шерівцях вдалося зібрати 7 000 гривень, а діочки з інших областей України отримали від АФЧО спеціальні подарунки – футбольні м’ячі з символікою УАФ і спортивний одяг!

Також відзначимо, що на футбольно-благодійній акції ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ в Шерівцях, окрім інших почесних гостей, був присутній і Народний депутат України Максим Павлюк.