“ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ”: наступним став Кіцмань

🇺🇦⚽️ ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ ⚽️🇺🇦 сьогодні гостював у місті Кіцмань. Футбольно-благодійна акція, започаткована Асоціацією Футболу Чернівецької області та Українською Асоціацією Футболу, набирає обертів!
Після Чернівців, Кельменців, Горішніх Шерівців та Новоселиці ось такий футбольний подарунок для дітлахів отримала й Кіцманщина. Також до цього заходу долучилися ДЮСШ м. Кіцмань (директор – Сергій Хрептун) і МСК «Кіцмань» (директор – Олег Скорейко), адже в цьому краї спорт є дуже популярним.
Нагадаємо, основною метою таких заходів є підтримка діточок, які тимчасово вимушено перебувають на території Буковини через війну з агресором, а також дітей, чиї батьки захищають нашу країну від російських окупантів.
Команди-учасниці було нагороджено пам’ятними кубками, призами й медалями, а також футбольними м’ячами від УАФ. Традиційно під час акції привітали діточок, що тимчасово перебувають на території Чернівецької області: вони отримали з рук очільників обласного футболу Василя Орлецького і Сергія Задорожняка спеціальні подарунки.
Далі – більше! На цьому наша футбольно-благодійна акція не закінчується!!!