“ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ” – футбольно-благодійна акція для дітей від АФЧО!

З 9 по 17 квітня у Чернівцях планується провести футбольно-благодійну акцію «ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ» серед дитячо-юнацьких команд усіх вікових категорій. Це – перші дитячі змагання з футболу на території Буковини з початку війни проти російського агресора.

Організатором цієї футбольно-благодійної акції є Асоціація футболу Чернівецької області на чолі з Василем ОРЛЕЦЬКИМ за підтримки Української Асоціації Футболу, Чернівецької міської ради та Федерації футболу Молдови.

Планується проведення змагань одразу на трьох локаціях міста Чернівці. Змагання триватимуть протягом тижня, в залежності від погодних умов. Закриття акції заплановано на неділю, 17 квітня, коли очікується приїзд керівництва УАФ і президента Федерації футболу Молдови.

Обов’язковою умовою для проведення подій футбольно-благодійної акції в Чернівцях є наявність бомбосховища чи іншого спеціалізованого укриття поряд із кожною локацією в разі виникнення небезпеки для учасників акції та супроводжуючих осіб.

У змаганнях планується задіяти понад 50 дитячо-юнацьких футбольних команд в усіх вікових категоріях. Одразу зауважимо, що, хоча, більшість із команд-учасниць представлятимуть місто Чернівці, в акції братимуть участь також представники інших областей.

Також важливим чинником проведення акції стане участь у ній дітей з інших областей, які тимчасово перебувають на території Чернівецької області внаслідок змушеного переселення із регіонів, де проводяться військові дії проти російських окупантів. Ці діти гратимуть як в окремих командах, так і в складі місцевих футбольних клубів та ДЮСШ.

Більш детально про футбольно-благодійну акцію «ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ» читайте у наших наступних публікаціях.