Футзал. У першому “золотому матчі” перемагає по пенальті ФК “Волока”

Дві кращі команди Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу сезону-2020/21 зіграли між собою перший «золотий матч» в боротьбі за чемпіонський титул. Нагадаємо, право грати у «золотій серії» цього року за підсумками регулярного чемпіонату вибороли чернівецький «Урожай» і ФК «Волока». В усіх відношеннях гра вийшла достойною фіналу і обидві команди виявилися достойними одна одної.

В першу чергу хочеться відмітити відмінне суддівство, яке забезпечило толерантну гру до суперників і відсутність будь-яких суперечок між командами. Не було ані жорсткості, ані грубощів, панувала виключно висока індивідуальна майстерність представників обох фіналістів.

Навряд чи комусь із команд можна віддати перевагу у цьому матчі. Йшла рівна боротьба, яка в підсумку і обернулася нічиєю 1:1 в основний час. Рахунок у грі відкрив «Урожай» на 14 хвилині, а от на останній хвилині матчу волочанам вдалося відновити статус-кво і перевести вирішення переможця двобою в серію післяматчевих пенальті.

Згадується, що «Урожай» протягом останніх трьох сезонів багато разів був учасником матчів, доля яких вирішувалася за допомогою серії пенальті, проте жодного разу «урожаївцям» не щастило у цьому компоненті. Це стосується як міні-футбольних баталій, так і поєдинків з футзалу.

Так сталося і цього разу. З рахунком 5:4 по пенальті перемогла «Волока» і стала переможцем першого «золотого матчу». Серія «золотих матчів» у сезоні-2020/21 триватиме до двох перемог однієї з команд, тому вся основна боротьба ще попереду.

Щодо дати другого «золотого матчу», то, на жаль, через те, що на Буковині триває карантин в рамках «червоної зони», вона на даний момент невідома. Тут усе залежить від обставин, які складатимуться із захворюваністю, тому очікуємо на рішення обласних комісій і поки що дивимося матчі з фут залу сезону-2020/21 на нашому відеоканалі  в Youtube.