Фінал Кубку області-2021 відбудеться 14 жовтня на стадіоні “Буковина”

Сьогодні, 6 жовтня, у приміщенні Асоціації футболу Чернівецької області  під керівництвом заступника голови АФЧО Сергія Задорожняка відбулася нарада з приводу дати та умов проведення фіналу Кубку Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2021.

Також у нараді приймали участь очільник міського спорту Дмитро Макаренко, виконавчий директор АФЧО Олександр Плахов, президенти фіналістів Кубку області-2021 Василь Осачук (ФК «Фазенда» Чернівці) та Олександр Ставчанський (УСК «Довбуш» Чернівці), директор СОУ «Буковина» Ігор Наболотний, голова прес-служби АФЧО Альберт Комарі та представники засобів масової інформації.

Щодо дати, то фінал цьогорічного Кубку відбудеться 14 жовтня, у свято Дня захисника України і Дня українського козацтва, о 13:00. Враховуючи те, що це – офіційний державний вихідний, то варто розраховувати на те, що фіналістів підтримають численні вболівальники.

Звичайно, за умов, що на території нашої області не буде запроваджено «червону» карантинну зону… Будемо сподіватися, що все обійдеться, свято футболу повноцінно відбудеться і шанувальники буковинського футболу зможуть насолодитися грою у виконанні двох найсильніших команд області.

Тепер щодо місця проведення… На відміну від трьох останніх років, коли фінал Кубку області грався в районних центрах Буковини (Кіцмань, Глибока, Вижниця), цьогорічний фінал між двома чернівецькими командами дуже логічно відбудеться саме в Чернівцях.

Основною локацією обрано головну футбольну арену краю – СОУ «Буковина». В якості резервного стадіону оргкомітет обрав стадіон «Мальва», але матимемо сподівання, що до резервних дій не буде потреби вдаватися.

Про будь-які зміни, якщо вони й відбудуться, ми повідомимо завчасно на наших офіційних медіа-ресурсах – сайті АФЧО та сторінці прес-служби АФЧО у соціальній мережі Фейсбук. Тому пильнуйте за всіма нашими публікаціми і слідкуйте за нашими новинами!