Фінал ЛЧ районів Чернівецької області відбудеться 29 жовтня!

DSC_2103

Опівдні 18 жовтня, у середу, в приміщенні Чернівецької обласної федерації футболу було визначено дату і час фінального матчу Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області з футболу. Один із найцікавіших матчів сезону відбудеться наприкінці місяця, 29 жовтня, у неділю на головній футбольній арені краю – стадіоні «Буковина». Час проведення фіналу – 13:00.

DSC_2104

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, у фіналі буковинської Ліги Чемпіонів 2017 року зустрінуться представники Кіцманського і Новоселицького районів – ФК «Неполоківці» та ФК «Магала». Цікаво, що вперше протягом останніх років у фіналі не зіграє команда з Глибоччини: у півфіналах поступилися майбутнім фіналістам представники Глибоцького району ФК «Волока» та ФК «Купка».

DSC_2105

 

 

 

 

 

 

 

На засіданні ЧОФФ були присутні голова федерації, радник президента ФФУ Василь Орлецький, заступник голови ЧОФФ Сергій Задорожняк, представник суддівського корпусу федерації Петро Кобічік і представники команд-фіналістів.

DSC_2106

 

 

 

 

 

 

 

Футбольна громадськість краю очікує на цікавий, яскравий та напружений матч двох сильних футбольних команд Буковини, які, як зазначив голова ЧОФФ Василь Орлецький, за складами і можливостями в майбутньому сезоні можуть зіграти в Чемпіонаті області.

DSC_2108

 

 

 

 

 

 

 

Тож усі буковинські шанувальники футболу, вважаємо, мають прийти 29 жовтня о 13:00 на стадіон «Буковина» і подивитися останній буковинський фінал сезону Великого футболу-2017. Обіцяємо, що ви не пошкодуєте!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

а3

 

lieto fine donna bianca zurigo svizzera