“Хет-трик Арену” в Чернівцях офіційно відкрито!

Футбол Чернівецької області отримав під час останнього уїк-енду справжнє велике свято, на яке очікував вже багато років. У Чернівцях було проведено урочисту церемонію офіційного відкриття нового стадіону зі штучним покриттям в рамках програми від УЕФА «Хет-трик», яку активно підтримує Українська Асоціація Футболу на чолі з Андрієм Павелко.

Нагадаємо, будівництво стадіону відбувалося під керівництвом Чернівецької міської ради і голови Асоціації футболу Чернівецької області Василя Орлецького, де кожна із сторін співпраці мала свої зобов’язання і свій «фронт» робіт.

На відкриття «Хет-трик Арени» – адже саме таку назву має новий чернівецький футбольний стадіон – завітали почесні гості, президенти національний Асоціацій України і Молдови у супроводі відповідальних осіб УАФ. Це – Президент УАФ Андрій Павелко і Президент Федерації футболу Молдови Леонід Олейніченко.

Особливого колориту цьому футбольному святу надала присутність легендарного українського футболіста, капітана найсильнішої збірної СРСР за всю історію існування Радянського футболу, капітана легендарного київського «Динамо» другої половини 80-х років ХХ ст. Анатолія Дем’яненка, який багато й охоче спілкувався з присутніми і наразі обіймає посаду Першого Віце-Президента УАФ.

Під час церемонії відкриття «Хет-трик Арени» відбулося нагородження людей, які багато зробили для розвитку футболу в Чернівецькій області і доклали максимум зусиль для того, щоби футбол на Буковині був на вищому рівні, а також тих, хто всебічно сприяв появі нового стадіону у місті.

Нагородження пам’ятними медалями і почесними відзнаками УАФ і АФЧО проводили представники Чернівецької міської ради, Президент Української Асоціації Футболу Андрій Павелко і голова Асоціації Футболу Чернівецької області Василь Орлецький.

Також вони разом із юними футболістами – вихованцями чернівецьких футбольних секцій ДЮСШ «Буковина», ДЮСШ «Спарта» і ФСК «Чернівці» – зробили перші символічні удари по м’ячу в центрі поля нової «Хет-трик Арени», що не може не запам’ятатися юним учасникам цього дійства.

Завершилося свято традиційними для дитячо-юнацьких футбольних турнірів змаганнями на техніку володіння м’ячем під керівництвом виконавчого директора АФЧО, одного з провідних арбітрів Чернівецької області Олександра Плахова.

Особливо відмітимо неймовірну важливість проведення таких заходів за участі юних українських спортсменів в усіх куточках України. Це – і промоція футболу як одного з найпопулярніших видів спорту на планеті, і пропаганда здорового образу життя, і хороша мотивація для юнаків у намаганні стати спортсменами високого класу. Саме за допомогою відкриття нових стадіонів, проведення змагань різного рівня і підготовки юних талантів Україна може сподіватися на вдале спортивне майбутнє прийдешніх поколінь і появу нових Шевченків, Зінченків і Малиновських!