Цієї зими “Урожай” зробив хет-трик!

 

 

 

 

 

 

24 березня відбувся останній матч зимового сезону 2017/18 рр. у буковинському футболі. На паркеті чернівецького ФОК «Олімпія» у фіналі Кубку Чернівців з футзалу зійшлися дві надзвичайно цікаві команди – «Урожай» і «Чернівецький рятувальник».

 

 

 

 

 

 

Боротьба за останній, четвертий у цьому сезоні титул обіцяла бути напруженою і непередбачуваною. Так, «Урожай» встиг зробити дубль в обласному міні-футболі і фінішував другим у Чемпіонаті Чернівців з футзалу, але «Рятувальник», який направду став відкриттям сезону, розійшовся не на жарт і на фінал вийшов заряджений бажанням зробити сенсацію.

 

 

 

 

 

 

Та сталося так, що досвід і майстерність вийшли на перший план вже на початку матчу. «Урожаївцям» вже в дебюті фінальної гри вдалося відкрити рахунок і вони впевнено контролювали м’яча більшу частину матчу. Так, «Рятувальник» не знітився і грав у свою гру, намагався атакувати й бити по воротах, проте захист і воротар «Урожая» виглядав впевнено ї збоїв не давав.

 

 

 

 

 

 

У другому таймі «Урожай» відзначився вдруге, що змусило суперника піти вперед, не оглядаючись на власні ворота, і це стало причиною третього, останнього м’яча у сітку «Чернівецького рятувальника». Після цього все стало на свої місця і питань щодо переможця більше не виникало.

 

 

 

 

 

 

3:0 – впевнена, солідна перемога фаворита і, таким чином, «Урожай» здобуває третій титул у сезоні! Три титула і одне срібло – більше, ніж дуже солідний здобуток команди протягом цієї зими. Маючи один із найпотужніших складів в області, «Урожай» зібрав щедрий урожай (вибачте за тавтологію) і став таким собі «королем» обласного міні-футболу й футзалу!

 

 

 

 

 

 

Варто відзначити, що кращими гравцями фіналу стали один з основних героїв зимового сезону Олег Керчу («Урожай») і Михайло ПАРМЕНОВ («Чернівецький рятувальник»). Також під час церемонії нагородження переможців і призерів Чемпіонату й Кубку Чернівців з футзалу було визначено кращих гравців чемпіонату, а ними стали:

 

 

 

 

 

 

Вадим ПИСЛАР – кращий гравець (ФК «Волока»)

Олександр ТОДОРОВИЧ – кращий нападник (ФК «Волока»)

Андрій ОНУФРІЄВ – кращий воротар («Урожай»)

Валерій КУКУРЯК – кращий захисник («М’ясо Буковини»)

 

 

 

 

 

 

Отже, цікавий напружений зимовий сезон на Буковині закінчився і тепер буковинські футболісти готуються до основних, «великих» турнірів, які стартують вже незабаром. А ми ще раз хочемо подякувати всім командам-учасникам зимового сезону і вболівальникам, які палко підтримували своїх улюбленців усю зиму! Сподіваємось, 2018 рік у буковинському футболі матиме гідне й яскраве продовження!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО