Чвертьфінали Кубку області з міні-футболу відбулися у зоні “С”

Зональний Кубок області з міні-футболу стартував у зоні «С». Краща вісімка кубкових команд на штучному майданчику с. Шипинці зійшлася в суботу, 5 лютого, у чвертьфінальних поєдинках, і команди зони порадували глядачів цікавим та результативним футболом.

За підсумками цих матчів зазначимо, що путівки до півфінальної стадії змагань одержали три з чотирьох півфіналістів чемпіонату, тобто маємо майже дубляж найсильнішого квартету і тут, у Кубку. Єдиним виключенням став «Greentech» із Дубівців, який «всуху» крупно поступився лужанському «Вашому майстру» з рахунком 0:5 і «вилетів» у чвертьфіналі.

В інших парах впевнено і солідно перемагали фаворити. Так, «Брусниця» зіграла очікувано яскраво і результативно і вибила з розіграшу Кубку «Неполоківці». Рахунок гри – 6:1 на користь команди з Брусниці, яка, схоже, хоче зібрати цього сезону всі зональні трофеї.

Ні в кого не викликали сумнівів підсумкові перемоги «Вікнянського ОТГ» та ФК «Шипинці» у протистоянні з відповідно «Лашківкою» і «Оршівцями». Вікнянці «розбили» суперника з рахунком 6:3, а «Оршівці» поступилися «Шипинцям» 2:4