Чвертьфіналісти Кубку області продемонстрували високу результативність у перших матчах

Цього тижня в обласному футболі відбулися перші матчі чвертьфінальної стадії розіграшу Кубку Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2021. Цікаво, що до чвертьфіналів пробилася рівна кількість команд-учасниць як із буковинської Суперліги, так і з І Ліги – по 4. До цього ж, жереб звів між собою у двох парах протистоянь команди з одної ліги, тому мало бути дуже й дуже цікаво.

Щоправда, у двох парах чвертьфіналістів боротьби зовсім не вийшло – аж надто великою була перевага одного з суперників над іншим. Щодо протистояння чернівецького «Довбуша» і «Веренчанської ТГ» тут усе зрозуміло: команди зовсім різного рівня і можливостей. Тому навіть результат матчу – 8:0 на користь «Довбуша» – навряд чи можна вважати дивним чи неочікуваним.

А от направду здивував рахунок гри «Тереблече» – «Старий Вовчинець»… У І Лізі «Тереблече» йде значно краще за опонента, тому домашньої поразки від «Старого Вовчинця», та ще й із таким рахунком 1:5 – навряд чи хтось чекав. Ця перемога фактично вивела гостей до півфіналу Кубку, адже шансів після такої поразки у «Тереблече» фактично зовсім нема…

У двобої суперлігових «Фазенди» і «Глибоки» перемогу святкувала чернівецька «Фазенда», яка значно підсилилася за час літніх канікул. Натомість, у «Глибоки» не було цілого ряду провідних виконавців, що й зумовило, скоріш за все, результат матчу 2:0 на користь чернівчан. І тепер шанси на вихід у півфінал Кубку значно вищі саме у «Фазенди», яка прагне виправитися за не зовсім вдале І коло сезону.

В останньому протистоянні «Волока» у цікавій та результативній грі порадувала у себе вдома своїх уболівальників, здобувши перемогу з рахунком 4:2 на першоліговими «Лужанами». Цей рахунок залишає інтригу на матч-відповідь, адже таке відставання за умови виїзних голів можливо й відіграти.

 

УСК «Довбуш» Чернівці – «Веренчанська ТГ» – 8:0

«Тереблече» – «Старий Вовчинець» – 1:5

«Волока» – «Лужани» – 4:2

«Фазенда» Чернівці – «Глибока» – 2:0