Чемпіонат ветеранів: у битві “титанів” Буковини перемогла “Спарта-Дрім-Тім”

Закипають справжні пристрасті у Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». Кожний тур сезону приносить певні сюрпризи або несподіванки і передбачити результати матчів цього року фактично неможливо.

Вже зараз зрозуміло, що сезон буди вельми цікавим і непередбачуваним, адже боротьба триває в усіх частинах турнірної таблиці. Та й чемпіона цього року виявити буде доволі складно: хтось із лідерів стабільно втрачає очки, але в цьому і є цікавість ситуації!

У третьому турі чемпіонату в битві двох буковинських ветеранських титанів – «Спарти-Дрім-Тім» і «Буковини-Ретро» мінімально, з рахунком 2:1 перемогли перші – фактичні господарі поля. Схоже, «дрімтімівці» відійшли від провальної для себе стартової нічиї і тепер налаштовані на значні для себе звершення в боротьбі за чемпіонський титул.

Щодо «Буковини», то поразка в цьому турі відкидає найтитулованішу ветеранську команду Чернівецької області в середину турнірної таблиці. Щоправда, більша частина сезону ще попереду і реабілітуватися «ретрівцям» часу є ще достатньо.

Третю поразку поспіль у сезоні потерпіла «Путила». У звітному турі горяни поступилися на своєму полі коровійській «Іві» з сухим рахунком 0:4, яка теж веде боротьбу за лідерські позиції в турнірній таблиці. Якщо «Путила» не перегляне свою гру, перспективи представників з Карпат у чемпіонаті виглядатимуть примарно…

Лідер чемпіонату – чернівецька «Червона рута» – впевнено перемогла і в нинішньому турі. З рахунком 2:0 «Рута» обіграла «Садгору» і, таким чином, втримала позицію лідера. Поки що сезон-2021 для цієї команди складається як найуспішніший за всю історію її існування.

 

ІІІ тур

ФК «Путила» – «Іва» Коровія – 0:4

«Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – «Буковина-Ретро» Чернівці – 2:1

«Червона рута» Чернівці – ФК «Садгора» – 2:0

ФК «Вижниця» – ФК «Берегомет» – перенос

 

Турнірна таблиця

 

1. “Червона рута” Чернівці – 9 (3)

2. “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 7 (3)

3. “Іва” Коровія – 6 (3)

4. “Буковина-Ретро” Чернівці – 3 (2)

5. “Садгора” – 3 (3)

6. “Берегомет” – 1 (2)

7. “Вижниця” – 0 (1)

8. “Путила” – 0 (3)

 

Цього тижня команди ветеранів гратимуть позачерговий, 5-й тур. У ньому зустрічаються:

25.06. Початок усіх матчів – о 18:30

“Червона рута” – “Іва” (Лужани)

“Буковина-Ретро” – “Берегомет” (Олімпія Чернівці)

“Садгора” – “Спарта-Дрім-Тім” (Садгора)

“Вижниця” – “Путила” (Іспас)