Чемпіонат області з міні-футболу. Зона “А”: далі крокують “Молодія”, “Чагор”, “Глибока” і “Магістраль”

Минулими вихідними відбулися чвертьфінальні поєдинки зонального етапу Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2020/21. Команди-учасниці відіграли чвертьфінали у трьох із чотирьох зон, що стартували у грудні 2020 року, лише зона «Д» продовжує змагатися за право представити чотири кращих команди в елітному раунді Чемпіонату.

Першою відіграла краща вісімка команд зони «А». Матчі відбулися на штучному майданчику с. Волока колишнього Глибоцького району і неабияк порадували шанувальників футболу Буковини високим рівнем гри, напруженістю і яскравістю.

У першому поєдинку зійшлися «Молодія» і «Тереблече». Тут порадувала команда з Молодії: молодші впевнено, зі смаком перемогли більш досвідчених і забронювали за собою право зіграти в елітному раунді Чемпіонату області серед найсильніших команд Буковини. Перемога з рахунком 4:1 на користь «Молодії» – чітке тому підтвердження!

Вибув із подальшої боротьби за цьогорічний чемпіонський титул краю один із основних фаворитів – «Волока». Один із найсильніших складів області поступився суперникам із «Чагра», які проявили більше волі, задору і бажання. «Чагор» – «Волока» – 2:1. Тим самим «Чагор» підкреслив обґрунтованість своїх амбіцій в обласному футболі: після «бронзи»-2020 у великому футболі ця команда, схоже, націлилася й на міні-футбольні нагороди зимового сезону-2020/21.

«Глибока» теж продовжила успішні великофутбольні успіхи минулого року й зараз. Глибочани без особливих проблем здолали у чвертьфіналі зональних змагань «Старий Вовчинець» з рахунком 2:0 і крокує далі у сподіваннях на високі досягнення буковинської зими-2020/21.

Завершили програму чвертьфіналів зони «А» михайлівська «Магістраль» і ФК «Луківці». У цікавій, рівній і дуже запеклій боротьбі «Магістралі» вдалося перемогти тільки в серії післяматчевих пенальті, після нічиї 2:2 в основний час. Не можу не зазначити: у цій грі обидві команди у рівній мірі таки заслуговували на продовження виступів…

І ще раз – про результати всіх чвертьфіналів зони «А»:

¼ фіналу. (Місце проведення – с. Волока)
15.00 ФК «Молодія» – ФК «Тереблече» 4:1
15.50 ФК «Чагор» – ФК «Волока» 2:1
16.40 ФК «Глибока» – ФК «Ст. Вовчинець» 2:0
17.30 ФК «Луківці» – ФК «Магістраль» 2:2 (п.4:5)
½  фіналу.  (Місце проведення – с. Волока)
ФК «Молодія» – ФК «Глибока»
ФК «Чагор» – ФК «Магістраль»