Чемпіонат області з міні-футболу: Зона “С” втрачає двох фаворитів, а діючий чемпіон продовжує захищати свій титул!

Неймовірно напружено і цікаво пройшли чвертьфінальні поєдинки зони «С» в обласному Чемпіонаті з міні-футболу сезону-2020/21. Принаймні, у двох із них було дуже важко передбачити переможця, проте всі чотири гри виявилися інтригуючими і тримали всіх у напрузі до останніх хвилин, а то й секунд!

Першими на поле стадіону «Маленький Париж» вийшли чернівецькі «ТОМ-студіо» і «Арена». «Студійці» зіграли швидко, дисципліновано і використали помилки суперника в обороні, тому підсумковий рахунок матчу – 3:0 на користь «ТОМ-студіо» – виглядає досить логічним. Хоча, не можна не відзначити «Арену»: команда у намаганні відігратися боролася до останньої секунди і виглядала дуже й дуже непогано…

Продовжує підтримувати свої амбіції й діючий володар «Золотого дублю» минулорічного зимового футбольного сезону Буковини. «Іванківці» в ході цього сезону розігралися, набрали форму і у чвертьфіналі здолали з рахунком 2:0 одного з фаворитів чемпіонату – «Урожай». Безперечно, «Урожай» – команда, без якої чемпіонат області з міні-футболу в елітному раунді буде виглядати дещо сухо, але пройти далі мав тільки сильніший…

Справжню драму між собою розіграли «Вікторія-Моцарелла» і «НДЕКЦ МВС». І це не зважаючи на те, що в ході поєдинку «НДЕКЦ» вигравав 3:0! Неймовірно, але «Вікторія» скоротила відставання до 3:1, а потім, програючи 1:4, відзначилася двічи! До кінця матчу залишалося кілька секунд і саме їх не вистачило «вікторіанцям» для того, щоби відігратися.

Таким чином, з боротьби за чемпіонський титул вилетів вже третій фаворит і основним фаворитом тепер за складом, рівнем гри і досягненнями протягом минулих років, схоже, залишаються тільки «Іванківці»… Не будемо, втім, забігати наперед, усе по своїх місцях розкладе Гра!

«Чернівецький рятувальник» в останньому матчі ігрового дня впевнено переміг «Брусницю» з рахунком 5:1 і став, таким чином, четвертим представником зони «С» в елітному раунді Чемпіонату області-2020/21.

1/4 фіналу
«TOM. Studio» –  «Арена»    3:0
«Урожай» – ФК «Іванківці»    0:2
«Вікторія-Моцарелла» – «НДЕКЦ МВС»    3:4
«Чернівецький рятувальник» –  ФК «Брусниця»    5:1
1/2 фіналу
«TOM. Studio» – ФК «Іванківці»
«НДЕКЦ МВС»– «Чернівецький рятувальник»